reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny chcę wam życzyć spokojnych świąt Bożego Narodzenia a przede wszystkim życzę sobie i wam 2 kresek w Nowym Roku i zdrowego dzidziusia w brzuchu :)
 
reklama
Niech te Święta będą niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę aby odbyły się w spokoju, radości, wśród rodziny, przyjaciół, oraz wszystkich bliskich, dajac radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok... ♡ wasza działająca z ukrycia moderatorka ♡
 
Myśle dziewczyny, ze warto pomyśleć pozytywnie o tej ciąży-z wdzięcznością za to, ze była, ze macie kolejne dziecko, bez patrzenia ba te drugą część, że cis zostało przerwana. Mnie pomagała wdzięczność wobec mojego maleństwa, ze było, choć zdecydowało, ze tylko na trochę. Widać tyle czasu było jej potrzebne. Dużo mi dało i nam -jako partnerom rodzicom.

Co do niemówienia zastanawiam się, czy słusznie robimy. Potem poronienia są czymś nadzwyczajnym, szokiem. A gdyby się otwarcie mówiło o ciążach i stratach, bylibyśmy -my ludzie, bardziej z nimi oswojeni.


@szkala, dobrze mówisz. Warto również pójść do psychologa jeżeli czujesz, że nie dasz rady.Jak coś dziewczyny – dajcie znać, podrzucę kontakt.
 
Witam w nowym roku :) my juz niedlugo zaczynamy starania od nowa. Czekam tylko, az skonczy mi sie okres. Przed sylwestrem dostalam pierwszy okres po zabiegu. Spoznil sie 5 dni (mam regularne cykle 28 dni) i byl baaardzo bolesny. Bolala mnie cala macica dokladnie jak zaraz po zabiegu. Zastanawiam sie czy tak ma byc? Zawsze na "normalny" okres bolal mnie tylko jajnik. Tym razem zwijalam sie z bolu 3 dni. No i zawsze mialam okres 5 dni max, a dzisiaj juz 5 dzien i konca nie widac... Czy ktoras z was tak miala?
 
Witam w nowym roku :) my juz niedlugo zaczynamy starania od nowa. Czekam tylko, az skonczy mi sie okres. Przed sylwestrem dostalam pierwszy okres po zabiegu. Spoznil sie 5 dni (mam regularne cykle 28 dni) i byl baaardzo bolesny. Bolala mnie cala macica dokladnie jak zaraz po zabiegu. Zastanawiam sie czy tak ma byc? Zawsze na "normalny" okres bolal mnie tylko jajnik. Tym razem zwijalam sie z bolu 3 dni. No i zawsze mialam okres 5 dni max, a dzisiaj juz 5 dzien i konca nie widac... Czy ktoras z was tak miala?
Okres po ciąży się zmienia. I nie ma na to reguły. Ja przed ciążami miałam bardzo bolesny i obfity. Trwał 7 dni. A teraz krwawienie mam przez 2 dni, resztę to plamienia. Noi mam teraz co 25 dni, a dawniej co 28 lub więcej.
 
Okres po ciąży się zmienia. I nie ma na to reguły. Ja przed ciążami miałam bardzo bolesny i obfity. Trwał 7 dni. A teraz krwawienie mam przez 2 dni, resztę to plamienia. Noi mam teraz co 25 dni, a dawniej co 28 lub więcej.

Rozumiem, dziekuje za odpowiedz :) No to pozostaje mi tylko czekac az sie skonczy okres i potem co los przyniesie :) Staram sie nie nakrecac na szybka ciaze, chociaz to trudne, bo jestem wyjatkowo niecierpliwa osoba. Ostatnia ciaza byla zaplanowana na czerwiec/lipiec, bo bardzo chcialam urodzic w lecie. Ale jak to mowia: czlowiek planuje a Pan Bog sie smieje :) Teraz to juz mi wszystko jedno ;)
 
Rozumiem, dziekuje za odpowiedz :) No to pozostaje mi tylko czekac az sie skonczy okres i potem co los przyniesie :) Staram sie nie nakrecac na szybka ciaze, chociaz to trudne, bo jestem wyjatkowo niecierpliwa osoba. Ostatnia ciaza byla zaplanowana na czerwiec/lipiec, bo bardzo chcialam urodzic w lecie. Ale jak to mowia: czlowiek planuje a Pan Bog sie smieje :) Teraz to juz mi wszystko jedno ;)
Ja chciałam urodzić z początku roku i ciąże która straciłam miałam zaplanowana na kwiecień. Na szczęście udalo mi się zajść dość szybko w kolejna ciąże i urodziłam we wrześniu. Więc nie ma co planować. Natomiast kolejny poród miałam już w styczniu.
 
Aż łzy same lecą, straszne co przeżyłas i to w takim tygodniu , jeśli będziesz gotowa ,za te 6 tyg i macica się oczyści, to ja bym nie czekała, bo organizm jeszcze będzie na etapie Ciąża, i większą szansa na zajście i utrzymanie ,przytulam mocno
Ja po poronieniu zaszlam w ciaze w kolejnym cyklu i kolejne poronienie teraz wiem ze to bylo za szybko jeden gin nawet mnie wyzwal. 2 razy w 2019r. Pomyliłam dawki EUTHYROXU przez kilka miesięcy bralam za duzo i stopniowo zmniejsza miala zawsze 2,4 teraz spadlo do 1.29. Ile powinno wynosić aby zajsc w ciaze?
 
Ja po poronieniu zaszlam w ciaze w kolejnym cyklu i kolejne poronienie teraz wiem ze to bylo za szybko jeden gin nawet mnie wyzwal. 2 razy w 2019r. Pomyliłam dawki EUTHYROXU przez kilka miesięcy bralam za duzo i stopniowo zmniejsza miala zawsze 2,4 teraz spadlo do 1.29. Ile powinno wynosić aby zajsc w ciaze?
Teraz masz super, nie powinno być więcej jak 2
 
reklama
Hej dziewczyny.Ja tez chcialabym do Was dolaczyc.19.11 stracilam druga ciaze.Mam juz 7letniego syna, ciaza ksiazkowa, w 2018 puste jajo plodowe i teraz ciaza obumarla w 9tc o czym dowiedzialam sie w 13 tc bo zaczelam krwawic.Porobilismy badania.Maz ma slabe wyniki nasienia, bierze witaminki i bardziej o siebie dba.Mi wyszla mutacja mthfr i pai ktora podobno uaktywnia sie po pierwszej ciazy.Teraz prawdobodobnie przyczyna byl zakrzep w pepowinie przez ta wlasnie mutacje.Biore juz acard, a od pozytywnego testu bedzie heparyna.Mam zlecone wit b zmetylowane, holine, wit d3, magnez, omega dha ktore tez juz biore.Chce jaknajlepiej przygotowac sie do 4 ciazy.Okres dostalam po 6 tygodniach, pierwsze 3dni tragedia, strasznie sie lało, teraz juz tylko plamienia.Chcialabym sprobowac po drugiej @ ale panicznie sie boje, parslizuje mnie strach na sama mysl ze znowu bede miec swoje martwe dziecko na reku i patrzec jakie mialo raczki, nózki, ze przez 13tyg bylo czescia mnie a teraz bezwladnie lezy na mojej dloni.Moj syn bardzo czekal na rodzenstwo, gdyby nie on juz dawno bym wpsdla w depresje ale musze jakos sie trzymac dla niego.Tak bardzo dziękuje Bogu ze chociaż go mam.Do pracy juz wrocilam ale mam ogromna potrzebe znowu byc w ciazy a z drugiej strony jej olbrzymi lek czy tym razem wszystko dobrze sie skonczy.
 
Do góry