reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

To się zgadza. Pierwsze dwa dni to była dla Mnie katorga. Ryczałam nie mogłam dojść do siebie. Synek jest Kochany wspaniały i w ogóle. Ale ten ból i to wszystko co się działo w ostatnich 2godz porodu po prostu nie mogło Mi kompletnie wyjść z głowy. Na szczęście jest już z Moją psychiką lepiej.
Ja nie życzę nikomu źle, ale Ona nie powinna pracować jako położna. Wszystko szło dobrze dopuki ona się nie wpieprzyła w sparawy Mojego porodu. Bo miałam na początku jedną położną bardzo fajną. A, pod koniec przylazła ta druga i wtedy zaczęło się piekło. Tamta niestety miała ***** do gadania musiała się ze wszystkim słuchać, a chciała już wcześniej zakończyć to cc. No ale już nie ważne bo tylko strasze. Chyba musiałam się trochę wygadać.
Obym tylko rzadnej dziewczyn nie zaraziła[emoji6][emoji6][emoji6]

A to Moje słoneczko Kochane [emoji7][emoji7][emoji7]
1519815019-a5b79c0ac6b8a64b-aaaaaa.jpeg


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
agaagi trzymam mocno kciuki i życzę dużo zdrówka i siły. Ja we czwartek mam kontrolę w szpitalu usg po skończonym antybiotyku i infekcji. w piątek jadę do polskiego gin mam nadzieję że usłyszę dobre wiadomości . Czekam z niecierpliwością na zielone światełko . Ale tak się boję że długo będę się starać i żeby było wszystko ok. Jak dajesz radę? Czy nie masz leków i obaw ja się boję strasznie następnej ciąży ale bardzo jej chce .
Mam świetnego lekarza i ufam mu całkowicie. Na początku oczywiście, że był strach i to do tego stopnia, że nawet nie potrafiłam się cieszyć z ciąży. Zapominałam o niej, bo bałam się skupić, zaangażować. Teraz jest dużo łatwiej kiedy możesz kontrolować ruchy. Po pierwszych kopniaczach wszystko stało się realne i jakieś takie bardziej. Trzymam za Ciebie kciuki.
 
@InezkaK tak teraz moja kolej już strach jest [emoji54][emoji32],ale chciałabym juz mieć to za sobą i wiedzieć, że wszystko jest ok.Porod pewnie będzie szybki, bo cc się szykuje, bo mały ułożony pośladkowo i ani myśli zmieniać pozycję.
Co tam u Ciebie? Fajnie, że się odezwałaś do nas [emoji4].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, chciałam zapytać, jakie preparaty z kwasem foliowym bierzecie. Ja biorę Prenatal uno - czy dawka kwasu foliowego w nim, przy staraniach jest wystarczająca?
 
@AnetaManiak kochana jaki cudny chłopczyk dużo buziaków i zdrówka dla Was
@aga_agi Ale ten czas leci ... A Ty już wiesz kto u Ciebie się ukrywa chyba mi coś umknęło..:)

@alunia87 kochana teraz czas na ciebie szybkiego i łatwego porodu ci życzę i dużo zdrówka dla Was
Kochana czekamy na Kornela :)

Dziewczyny, chciałam zapytać, jakie preparaty z kwasem foliowym bierzecie. Ja biorę Prenatal uno - czy dawka kwasu foliowego w nim, przy staraniach jest wystarczająca?
Jeżeli chodzi o kwas foliowy to u mnie różnie z nim było. Najczęściej chyba Pregnamed.
 
Dziewczyny, chciałam zapytać, jakie preparaty z kwasem foliowym bierzecie. Ja biorę Prenatal uno - czy dawka kwasu foliowego w nim, przy staraniach jest wystarczająca?
Ja brałam też prenatal uno i wydaje mi się ,ze dawka ok i tabletki ogólnie dobrze skomponowane ,pod względem składu.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry