reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dzięki wielkie. Bore jednak tą drugą, teraz sprawdzilam. Wystraszylam sie ze ona jakos szkodzi.
Niby nie szkodzi jakoś specjalnie, ale może być po prostu nieprzyswajana. Ona jest popularniejsza i wszystkie tanie suplementy mają właśnie ta cyjanokobalamine. Jednak wszędzie zalecana jest raczej metylokobalamina, która tak jak foliany jest formą metylowana i jest lepiej przyswajalna

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niby nie szkodzi jakoś specjalnie, ale może być po prostu nieprzyswajana. Ona jest popularniejsza i wszystkie tanie suplementy mają właśnie ta cyjanokobalamine. Jednak wszędzie zalecana jest raczej metylokobalamina, która tak jak foliany jest formą metylowana i jest lepiej przyswajalna

Napisane na MI 4LTE w aplikacji Forum BabyBoom
No to jutro ide do apteki... Bardzo dziękuję:)
 
@AnetaManiak kochana czy Wy już w domu?
Hejka. Tak w niedzielę Nas wypuścili. Wyniki krwi się polepszyły [emoji6] teraz w domu biorę leki i muszę kontrolować krew. Mężowi kazali wziąść 3tyg opiekuńczego na Mnie bo mam silną anemie. Dużo krwi straciłam podczas cc no i na końcówce ciąży już mi się lekka pojawiła. Ale jesteśmy w domu i to najważniejsze. Mały jest grzeczny i to bardzo[emoji7][emoji7][emoji7]budzimy się tylko raz w nocy na karmienie. Daje spać

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. Tak w niedzielę Nas wypuścili. Wyniki krwi się polepszyły [emoji6] teraz w domu biorę leki i muszę kontrolować krew. Mężowi kazali wziąść 3tyg opiekuńczego na Mnie bo mam silną anemie. Dużo krwi straciłam podczas cc no i na końcówce ciąży już mi się lekka pojawiła. Ale jesteśmy w domu i to najważniejsze. Mały jest grzeczny i to bardzo[emoji7][emoji7][emoji7]budzimy się tylko raz w nocy na karmienie. Daje spać

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Hejka. Tak w niedzielę Nas wypuścili. Wyniki krwi się polepszyły [emoji6] teraz w domu biorę leki i muszę kontrolować krew. Mężowi kazali wziąść 3tyg opiekuńczego na Mnie bo mam silną anemie. Dużo krwi straciłam podczas cc no i na końcówce ciąży już mi się lekka pojawiła. Ale jesteśmy w domu i to najważniejsze. Mały jest grzeczny i to bardzo[emoji7][emoji7][emoji7]budzimy się tylko raz w nocy na karmienie. Daje spać

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
To cudnie. Teraz nabieraj sił i cirsz się póki chłopiec grzeczny. Nie straszę ale z autopsji wiem, że wszystko się może zmienić.Dobrze, że mąż jest z Wami. Całusy
 
Dzisiaj byłam u lekarza i będzie chłopiec..
 

Załączniki

  • IMG_20180306_114939_1-2080x1560-1040x780-520x390.jpg
    IMG_20180306_114939_1-2080x1560-1040x780-520x390.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 72
reklama
Hejka. Tak w niedzielę Nas wypuścili. Wyniki krwi się polepszyły [emoji6] teraz w domu biorę leki i muszę kontrolować krew. Mężowi kazali wziąść 3tyg opiekuńczego na Mnie bo mam silną anemie. Dużo krwi straciłam podczas cc no i na końcówce ciąży już mi się lekka pojawiła. Ale jesteśmy w domu i to najważniejsze. Mały jest grzeczny i to bardzo[emoji7][emoji7][emoji7]budzimy się tylko raz w nocy na karmienie. Daje spać

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje dla Ciebie i duzo zdrówka dla Was. Super ze maluszek taki grzeczny :) wrzuć fotkę:)
 
Do góry