reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja nie narzekam :) farbuje nią jakoś 2 lata już :)

p19u3e3kn69xsy6d.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Ale masz juz jasne. A ja mam balejaz na ciemnych wlosach. Wiec pewnie wyszlyby zolte

iv09zbmhvja6ze85.png
 
reklama
Ale masz sliczne te wlosy[emoji4] jaka farba farbujesz?


@martakratka masz pewnoscz zeby byla owulacja? Mnie czesto boli brzuch jak na okres. A ostatni mialam 12 lutego. Tylko nie wiem wlasnie kiedy byla owulacja.
iv09zbmhvja6ze85.png
Tak - mam pewność że była w niedzielę, bo w poniedziałek byłam u gin na kontroli i na usg widziała ciałko żółte, więc było świeżutko po owu.
 
To się zgadza. Pierwsze dwa dni to była dla Mnie katorga. Ryczałam nie mogłam dojść do siebie. Synek jest Kochany wspaniały i w ogóle. Ale ten ból i to wszystko co się działo w ostatnich 2godz porodu po prostu nie mogło Mi kompletnie wyjść z głowy. Na szczęście jest już z Moją psychiką lepiej.
Ja nie życzę nikomu źle, ale Ona nie powinna pracować jako położna. Wszystko szło dobrze dopuki ona się nie wpieprzyła w sparawy Mojego porodu. Bo miałam na początku jedną położną bardzo fajną. A, pod koniec przylazła ta druga i wtedy zaczęło się piekło. Tamta niestety miała ***** do gadania musiała się ze wszystkim słuchać, a chciała już wcześniej zakończyć to cc. No ale już nie ważne bo tylko strasze. Chyba musiałam się trochę wygadać.
Obym tylko rzadnej dziewczyn nie zaraziła[emoji6][emoji6][emoji6]

A to Moje słoneczko Kochane [emoji7][emoji7][emoji7]
1519815019-a5b79c0ac6b8a64b-aaaaaa.jpeg


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowny słodziak mały
 
Jestem po wizycie 300 g szczęścia wszystkiego jest w porządku tylko nie wiadomo na 100% jaka płeć,bo dzisiaj leniuchował. Z ostatniej wizyta prawdopodobnie chłopiec.Mam tylko takie zdjęcie.Chociaż z samego zdjęcia co mam to bym powiedziała, że to chłopiec...
 

Załączniki

  • IMG_20180301_182244-2080x1560-1040x780.jpg
    IMG_20180301_182244-2080x1560-1040x780.jpg
    95,4 KB · Wyświetleń: 81
Jestem po wizycie 300 g szczęścia wszystkiego jest w porządku tylko nie wiadomo na 100% jaka płeć,bo dzisiaj leniuchował. Z ostatniej wizyta prawdopodobnie chłopiec.Mam tylko takie zdjęcie.Chociaż z samego zdjęcia co mam to bym powiedziała, że to chłopiec...
Cudownie [emoji177]

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
 
Jestem po wizycie 300 g szczęścia wszystkiego jest w porządku tylko nie wiadomo na 100% jaka płeć,bo dzisiaj leniuchował. Z ostatniej wizyta prawdopodobnie chłopiec.Mam tylko takie zdjęcie.Chociaż z samego zdjęcia co mam to bym powiedziała, że to chłopiec...
Aj to świetna wiadomość [emoji7][emoji7][emoji7]
Niech rośnie dalej zdrowo u mamusi w brzusiu[emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry