reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Jak zawsze pięknie wyglądasz ;) Śłuży Ci ten dzidziuś ;)
Dziękuję :* jedyne co mnie martwi to fakt że nie zapnę już żadnej koszuli :D dziś wcisnęłam się w jakaś większą i luźniejszą jaką miałam :D więc niech idzie wiosna :D

p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Dzień dobry :) my dziś w 22tc :)
1520244374-9c0b1e07a2146f2f-aaaaaa.jpeg


Która następna w kolejce do rozwiązania? :)

p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Ja [emoji32][emoji32][emoji32] właśnie leci 36tc to zdjecie zeszłego tygodnia [emoji4]. Walizki spakowane i pozostało mi czekać.Jeszcze 15 ostatnia wizyta u gina i będziemy umawiać się na cc ,albo wywołanie jak mały obróci się główka w dół.
1520244836-2fc99ce3aadc053d-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja [emoji32][emoji32][emoji32] właśnie leci 36tc to zdjecie zeszłego tygodnia [emoji4]. Walizki spakowane i pozostało mi czekać.Jeszcze 15 ostatnia wizyta u gina i będziemy umawiać się na cc ,albo wywołanie jak mały obróci się główka w dół.
1520244836-2fc99ce3aadc053d-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Super :) już za chwilę będziesz miała swojego maluszka :) u mnie jeszcze kawał drogi :)

Ślicznie wyglądasz :*

Zawsze uważałam że kobiety w ciąży są urocze :)

p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Super :) już za chwilę będziesz miała swojego maluszka :) u mnie jeszcze kawał drogi :)

Ślicznie wyglądasz :*

Zawsze uważałam że kobiety w ciąży są urocze :)

p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
Szybko zleci od połowy ciąży czas leci jak szalony [emoji4].Ja teraz licze na ocieplenie ,bo Wiktora na te mrozy nie wypuszcze [emoji5].Miała byc wiosna za oknem ,a tu zima.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szybko zleci od połowy ciąży czas leci jak szalony [emoji4].Ja teraz licze na ocieplenie ,bo Wiktora na te mrozy nie wypuszcza [emoji5].Miała byc wiosna za oknem ,a tu zima.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
No ja akurat wyjdę w upały pewnie [emoji14]

p19u3e3ki14olwdk.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Witam sie i ja :)
Nie było mnie całe wieki bo az 3 dni :p
Niestety u mnie od piatku panuje "zemsta faraona" u obu chłopaków tylko róznymi stronami, no powiem wam, że kolorowo :( i tyle... w tym temacie
Nie wiem, nie czytałam co się u was dzieje, ale myśle, że spowrotem wkręce sie w rytm
Dla ciekawskich wrzuciłam dwie nowe ciąże zaliczane do sukcesów @matulkaa @Funia90
Link do: Ciaze po poronieniach zakonczone sukcesem- badania, przebieg
przenosząc je z wątku staraczek
Link do: "Staraczki" lista oraz BADANIA

Polecam, prosze, apeluję do chetnych duszyczek o uzupełnienie naszej wiedzy o kolejne wpisy i opisy :* to dla was!
 
Do góry