reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Oj tak usg przed porodem pokazało 4033 a urodziła się jeszcze większą :)
Każdy mi mówił że usg zawyza 500g hihi u mnie się to nie sprawdziło :)
 
reklama
Ja już teraz bardziej będę się sugerowala pomiarem z usg niż opowieści znajomych :)
Bo do końca miałam nadzieję że będzie mniejsza hihi :) ale nie żałuję niczego,dałam jakoś radę, chociaż sama się astanawiam jak :)
 
Ja już teraz bardziej będę się sugerowala pomiarem z usg niż opowieści znajomych :)
Bo do końca miałam nadzieję że będzie mniejsza hihi :) ale nie żałuję niczego,dałam jakoś radę, chociaż sama się astanawiam jak :)
Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i mała jest już z wami [emoji3]

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka kochane :)
Moje cudowne dziecko przyszło na świat 28.01.2018 z waga 4150 i 59cm oczywiście poród siłami natury :) jestem z siebie taka dumna, nikt w nas nie wierzył że damy radę, a tu niespodzianka każdy zaskoczony :)
Mała dostała 10pkt, jest grzecznym dzieckiem, wysypiamy się razem hihi:)
Tylko mam niestety mało pokarmu, muszę dokarmic. Wydaje mi się że po operacji taty emocje wzięły Góra i stres zrobił swoje :(
Ale wracając do tematu, zobaczycie kochane, każda z was zostanie mama:) Trzymam za was mocno kciuki :#
Ps. Nie ma nic wspanialszego od porodu rodzinnego, polecam :)
Gratuluje kochana[emoji4]
Sliczna kruszynka[emoji4]
Moja tez byla duza, bo wazyla 4240g i miala 55cm i tez rodzilam sn. My kobiety, jestesmy silne[emoji4]
Tez mialam malo pokarmu i musialam dokarmiac. Do trj pory karmie piersia i mm.

iv09zbmhvja6ze85.png
 
@Olciakkk powodzenia, ja żadnych badań pp pierwszym poronieniu nie robiłam, no ale u Ciebie trochę inna sytuacja na pewno trzeba kontrolować.
@Zaaaneta gratulacje. Cudowny mały Aniołeczek. Niech rośnie zdrowa, silna i piękna :)
 
Cześć dziewczyny. Mogę do Was dołączyć?
Jestem Magda, mam 35 lat i 12letniego syna z pierwszego związku. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych problemów - oprócz zatrucia ciążowego na samym końcu. Syn niestety urodzi się z SKS, ale już jest zdrowy - dzięki Bogu.
Po roku zmarł mój mąż i długo byłam sama z synem tylko.
Od 1,5 roku jestem w nowym, bardzo szczęśliwym związku. Mój partner nie ma dzieci. Oboje bardzo chcielibyśmy maluszka. Odstawiłam w grudniu tabletki i od razu ciąża. Niestety od początku miałam złe przeczucia, beta słabo rosła no i 29 grudnia, gdzieś w okolicy 5tc poroniłam. Krwawiłam ok 7 tygodni. 9 lutego beta wynosiła 4,43, a 18 dostałam okres, który trwał 1,5 dnia. Wczoraj byłam u mojej gin i powiedziała, że jest ciałko żółte, na lewym jajniku, więc jest świeżo po owulacji... Mam nadzieję, że się uda szybko bo przedwczoraj i wczoraj troszkę się poprzytulaliśmy ;)
 
Cześć dziewczyny. Mogę do Was dołączyć?
Jestem Magda, mam 35 lat i 12letniego syna z pierwszego związku. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych problemów - oprócz zatrucia ciążowego na samym końcu. Syn niestety urodzi się z SKS, ale już jest zdrowy - dzięki Bogu.
Po roku zmarł mój mąż i długo byłam sama z synem tylko.
Od 1,5 roku jestem w nowym, bardzo szczęśliwym związku. Mój partner nie ma dzieci. Oboje bardzo chcielibyśmy maluszka. Odstawiłam w grudniu tabletki i od razu ciąża. Niestety od początku miałam złe przeczucia, beta słabo rosła no i 29 grudnia, gdzieś w okolicy 5tc poroniłam. Krwawiłam ok 7 tygodni. 9 lutego beta wynosiła 4,43, a 18 dostałam okres, który trwał 1,5 dnia. Wczoraj byłam u mojej gin i powiedziała, że jest ciałko żółte, na lewym jajniku, więc jest świeżo po owulacji... Mam nadzieję, że się uda szybko bo przedwczoraj i wczoraj troszkę się poprzytulaliśmy ;)
Witaj. Przykro mi z powodu zTwojej straty i Twoich przezyc w zyciu. Mam nadzieje, ze uda Ci sie szybko zajsc w upragniona ciaze[emoji4]

iv09zbmhvja6ze85.png
 
reklama
Anetko doczytalam ze i Ty Mamusia zostalas:)Gratulacje!Bardzo się ciesze:)Niech rośnie zdrowo Synuś:*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry