reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Mój lekarz twierdzi, że poród przedwczesny wywołała infekcja baterią e coli ( crp w dniu przyjęcia do szpitala wynosiło 25)Jednak mi wydaje się, że to jednak bezobiawowo skracała się szyjka i wtedy wydała się infekcja.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Ja dwoje dziecko rodziłam w 25 tc, niestety po prawie 2 miesiącach walki, przegraliśmy i teraz jestem mamą aniołka.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Przykro mi [emoji22]to straszna strata.Oby los się szybko do was uśmiechnął [emoji4].

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój lekarz twierdzi, że poród przedwczesny wywołała infekcja baterią e coli ( crp w dniu przyjęcia do szpitala wynosiło 25)Jednak mi wydaje się, że to jednak bezobiawowo skracała się szyjka i wtedy wydała się infekcja.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Jesli lekarz tak powiedzial czyli cos musi w tym byc.. robilas ponowne badanie crp??

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
 
Na badanie Crp idę w następny poniedziałek.

Urodziłam 08.10.2016 r.
13. Kwietnia 2017 r odebrałam wynik posiewu, a w nim :
[emoji830]Escherichia coli - skąpa
[emoji830]Enterococcus faecalis - bardzo
skąpa
[emoji830]Candida species - mierna
[emoji830] Lactobacillus species - obfita
Dostałam Itrokast I robiony antybiotyk. 2 tygodnie później dostałam Macmiror Complex 500 a 30.czerwca odebrałam ujemny wynik posiewu. Do tej pory nie miałam żadnych objawów infekcji.
Ale strach że wróci w ciąży i znów stracę dziecko jest potwornie ogromny[emoji17]




Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na badanie Crp idę w następny poniedziałek.

Urodziłam 08.10.2016 r.
13. Kwietnia 2017 r odebrałam wynik posiewu, a w nim :
[emoji830]Escherichia coli - skąpa
[emoji830]Enterococcus faecalis - bardzo
skąpa
[emoji830]Candida species - mierna
[emoji830] Lactobacillus species - obfita
Dostałam Itrokast I robiony antybiotyk. 2 tygodnie później dostałam Macmiror Complex 500 a 30.czerwca odebrałam ujemny wynik posiewu. Do tej pory nie miałam żadnych objawów infekcji.
Ale strach że wróci w ciąży i znów stracę dziecko jest potwornie ogromny[emoji17]




Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Poprostu w ciazy trzeba bardziej crp kontrolowac [emoji6]

[emoji173]walczyć o marzenia[emoji173]
 
Hejka kochane :)
Moje cudowne dziecko przyszło na świat 28.01.2018 z waga 4150 i 59cm oczywiście poród siłami natury :) jestem z siebie taka dumna, nikt w nas nie wierzył że damy radę, a tu niespodzianka każdy zaskoczony :)
Mała dostała 10pkt, jest grzecznym dzieckiem, wysypiamy się razem hihi:)
Tylko mam niestety mało pokarmu, muszę dokarmic. Wydaje mi się że po operacji taty emocje wzięły Góra i stres zrobił swoje :(
Ale wracając do tematu, zobaczycie kochane, każda z was zostanie mama:) Trzymam za was mocno kciuki :#
Ps. Nie ma nic wspanialszego od porodu rodzinnego, polecam :)
 
Moja królewna :)
 

Załączniki

  • IMG_20180221_171203_847.jpg
    IMG_20180221_171203_847.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 75
reklama
Do góry