reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć dziewczyny, już po wizycie. Jednak narazie będzie bez zastrzyku lekarz powiedział że to nie tak że jeśli nie będę brała zastrzyku to nie znajdę w ciążę ze bardzo często jest tak że się odstawi zastrzyk i się zachodzi w ciążę. Poza tym w następnym cyklu mam brać clo bez zastrzyku, teraz to mój 10 dc i mam pecherzyk który urósł sam ma 14 mm lekarz powiedział że owulacja będzie za tydzień. To tyle co się dowiedziałam ważne że pecherzyk jest to jakaś nadzieja.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej wszystkim:)
Dziewczyny nie śpię już chyba 5dzień w tym dwie noce zero snu, jestem wykończona już nie wiem co robić.... Nie mogę spać mam jakieś leki,nerwy nie wiem o co chodzi....ostatnie dwa tygodnie chorowalam a to katar,później angina i antybiotyk i teraz jak mi lepiej nie mogę się wyspać, jestem wykończona choroba i bezsennoscia nie wiem co mam robić.... Płakać mi się chce... Taka bezradność mnie ogarnęła :( nie wiem czy to ciąża tak wpływa czy choroba a dopiero później hormony, co ja mam robić? Nawet mam wrażenie że już mam depresję bo jak w nocy nie śpię i chodzę to szał mnie bierze
Ciąża pewnie[emoji31],bo od kiedy jestem w ciąży to bardzo ciężko mi zasnąć i mam bardzo płytki sen.Moze jakaś melisa na noc ci pomoże, albo może są jakieś tabletki ziołowe bezpieczne w ciąży.Popytaj w aptece może by coś polecili bezpiecznego.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, już po wizycie. Jednak narazie będzie bez zastrzyku lekarz powiedział że to nie tak że jeśli nie będę brała zastrzyku to nie znajdę w ciążę ze bardzo często jest tak że się odstawi zastrzyk i się zachodzi w ciążę. Poza tym w następnym cyklu mam brać clo bez zastrzyku, teraz to mój 10 dc i mam pecherzyk który urósł sam ma 14 mm lekarz powiedział że owulacja będzie za tydzień. To tyle co się dowiedziałam ważne że pecherzyk jest to jakaś nadzieja.

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki Ewela, ja tez zaczynam starania! Trzymam kciuki!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@weronikawiersz zrób może jeszcze przed badaniami genetycznymi podstawowe hormony typu tsh, prolaktyna,progesteron.Czasami przy za wysokim tsh zdarzają się straty na wczesnym etapie i trudności z implantacja zarodka.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobilam wlasnie dzis. Tsh wynosi 2. Na progesteron jeszcze czekam. Prolaktyny nie badalam.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Jak 2 to raczej nie od tsh, bo norma przy staraniach to do 2,5 ,ale może być za mało progesteronu, albo to niestety genetyka i tam by trzeba było szukać przyczyny.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobilam dzis progesteron i czekam na wynik. A jesli wlasnie trwa poronienie to jaki powiniem byc prawidlowo progesteron?

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ciężko powiedzieć, bo do każdej fazy cyklu są inne normy, a twój organizm jeszcze jest zaprogramowany na ciąze,bo jeszcze hormony nie wróciły do normy i powinno się odczekać trochę z badaniem progesteronu.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem z okolic Szczecina. Czy dobry nie wiem. Byl dobry kiedy prowadzil moja ciaze z corka. Nie wiem jak podejdzie do sprawy teraz. Kiedy pierwszy raz poronilam to bylam w szpitalu. Teraz nie pojechałam bo wiedzialam ze nie pomoga nic. Na poniedzialek jestem umowiona z lekarzem. Powiem ze test byl znow pozytywny a kiedy zaczelam krwawic to beta juz 1.5. To wynik z dzis. Na tescie ciazowym juz ledwo cien.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Zapytaj go o badania genetyczne to najwazniejsze

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@weronikawiersz tez jestem z okolic Szczecina.Czasmi jezdze do medicusa do Kazimierza Kazimierczaka to dobry lekarz, ale niestety przyjmuje prywatnie,ale może gdzieś przyjmuje na nfz.
Znalazłam takie normy progesteronu, ale to też zależy od laboratorium.
1507894295-aaaaaa.png


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zobaczymy. Ale moze byc też tak ze za szybko spada i to powoduje straty. Sama nie wiem...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Może być tak, że jest za niski i ciąża nie może się utrzymać.Ja od pozytywnego testu do 15 tc byłam na luteinie dopochwowej, bo bóle brzucha od początku.Podstawa to znaleźć dobrego lekarza który tobą dobrze pokieruje, a takich ze świecą szukać niestety.
Co do badań nasienia w Szczecinie jest klinika leczenia niepłodności i robią tam badania nasienia “vitro live".Takie badanie kosztuje w granicach 150 zł max i wynik jest po 2h.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry