reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dziewczyny melduję że dokładnie 11 miesięcy po poronieniu, 10.10 o godz 9:42 przez cc na świat przyszła nasza Helenka [emoji173] 57cm i 3600g [emoji7]
1507698634-aaaaaa.jpeg


Trzymam kciuki za kolejne Maluszki [emoji173] Uwierzcie że marzenia się zpełniają [emoji7][emoji173]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
Piękna :) gratulacje!
 
Dziewczyny melduję że dokładnie 11 miesięcy po poronieniu, 10.10 o godz 9:42 przez cc na świat przyszła nasza Helenka [emoji173] 57cm i 3600g [emoji7]
1507698634-aaaaaa.jpeg


Trzymam kciuki za kolejne Maluszki [emoji173] Uwierzcie że marzenia się zpełniają [emoji7][emoji173]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
gratulacje :) piekna :*
Gratuluje kochana[emoji4]
Ale ten czas szybko leci[emoji4]
Sliczna dziewczynka[emoji4]

iv09zbmhlcesvvs1.png
czy ja cos przegapiłam ? :D Lilianka ma 1 mc? :*

A może macie ochote uzupełnic naszą liste
Link do: Ciaza po poronieniu- lista oczekujących mam
 
@alunia87 uuu zleci do marca raz dwa :)
A ja mam nadzieję że do marca to już będę kiełkować fasolką :D ambitny plan tylko czy się zrealizuje..

Miłego dnia dziewczyny [emoji3]

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzeba wierzyć ze się uda [emoji4],a do marca jest jeszcze dużo czasu [emoji4]na starania.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Zobaczysz jak szybko końcówka zleci [emoji6] Ja z perspektywy czasu mogę powiedzieć że ciąża minęła błyskawicznie, choć początek się ciągnął [emoji6] Jeśli chodzi o zakupy to ja bym już na tym etapie ciąży nie potrafiła sobie odmówić przyjemności kompletowania wyprawki [emoji16]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
1507798725-aaaaaa.jpeg
Kasiu zobacz :) jest sukces [emoji23]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej wszystkim:)
Dziewczyny nie śpię już chyba 5dzień w tym dwie noce zero snu, jestem wykończona już nie wiem co robić.... Nie mogę spać mam jakieś leki,nerwy nie wiem o co chodzi....ostatnie dwa tygodnie chorowalam a to katar,później angina i antybiotyk i teraz jak mi lepiej nie mogę się wyspać, jestem wykończona choroba i bezsennoscia nie wiem co mam robić.... Płakać mi się chce... Taka bezradność mnie ogarnęła :( nie wiem czy to ciąża tak wpływa czy choroba a dopiero później hormony, co ja mam robić? Nawet mam wrażenie że już mam depresję bo jak w nocy nie śpię i chodzę to szał mnie bierze
 
Do góry