reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@Zaaneta ojej współczuję strasznie, jak masz możliwość to odeśpij trochę w dzień.. Mozw akurat Ci się uda i na pewno powiedz o tym lekarzowi bo za długo tak nie pociągniesz, wykończysz się...

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Zaaaneta w ciazy bezsennosc sie niestety zdarza. Ja ja znam od dziecinstwa. To co wazne w tych momentach to nade wszystko nie denerwowac sie kiedy spac nie mozesz. Skoro wstajesz to znajdz sobie zajecie. Zrob cos. Wtedy sen szybciej przychodzi. W miare mozliwosci odsypiaj w dzien. Troche poprzestawia ci sie doba, ale teraz najwazniejsze bys odpoczela, a z czasem wszystko sie unormuje. Staraj sie nie jesc przed snem 2 h. Nie bierz tez na noc zadnych witamin, bo one tez pobudzaja. Mozesz wypic szklanke cieplego mleka, moze melisy. A godzinke wczesniej sprobuj zaczac sie wyciszac. Moze relaksujaca muzyka, swiatlo swiecy, mily zapach, ale bardzo delikatny, tez uspokajajacy, ciekawa ksiazka. Im bardziej bedziesz sie denerwowac tym trudniej zasnac. Tak samo im bardziej jestes zmeczona tym trudniej zasnac, dlatego drzemki w ciagu dnia jak najbardziej wskazane. Lepiej tez klasc sie przed 22 i wstawac o swicie, bo to najlepszy odprezajacy sen niz po polnocy. Choc jak jest ciezko to kazdy sen na wage zlota. Nie wiem czy ci to pomoze. Sprobuj wyciagnac cos dla siebie. Znajdz swoj sposob. Na bezsennosc nie ma zlotego srodka. Trzeba znalezc swoja metode. Powodzenia

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny melduję że dokładnie 11 miesięcy po poronieniu, 10.10 o godz 9:42 przez cc na świat przyszła nasza Helenka [emoji173] 57cm i 3600g [emoji7]
1507698634-aaaaaa.jpeg


Trzymam kciuki za kolejne Maluszki [emoji173] Uwierzcie że marzenia się zpełniają [emoji7][emoji173]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
Sliczna myszka :) gratulacje dla szczesliwych rodzicow:)
 
Hejka Dziewczyny[emoji6][emoji6][emoji6]
W środę wróciłam z Polski. Wyjazd był udany, aż było Mi bardzo smutno po powrocie. No ale cóż trzeba było wracać.
We wtorek zrobiłam w Polsce prywatnie połówkowe u świetnego lekarza. I mały jest zdrowiótki[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]choroby i wady wykluczone. Serce jak dzwon!!! Siusiakiem się pochwalił także chłop 100%[emoji16][emoji16][emoji16]. I waży już 346g. Lekarz powiedział, że jak na ten tydzień ciąży jest bardzo duży[emoji1]także mam się spodziewać dużego synka[emoji6][emoji6][emoji6]zdjęć nie mam, także się nie pochwalę. Ale za to mam całe usg na filmiku. Oj uwielbiam to oglądać. No i daje mamusi codziennie znać o sobie. Czasami chyba z Mojego pęcherza robi sobie piłeczkę do skaknia
Ogólnie jestem szczęśliwa, że jest zdrowy!!!

A co tam u Was dziewczyny???? Oczywiście przesyłam Wam fluidki!!!!!!!!!!![emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11]

@aga_agi ile jeszcze do wizyty??

@mfifi04 kiedy testujesz???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Dziewczyny[emoji6][emoji6][emoji6]
W środę wróciłam z Polski. Wyjazd był udany, aż było Mi bardzo smutno po powrocie. No ale cóż trzeba było wracać.
We wtorek zrobiłam w Polsce prywatnie połówkowe u świetnego lekarza. I mały jest zdrowiótki[emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]choroby i wady wykluczone. Serce jak dzwon!!! Siusiakiem się pochwalił także chłop 100%[emoji16][emoji16][emoji16]. I waży już 346g. Lekarz powiedział, że jak na ten tydzień ciąży jest bardzo duży[emoji1]także mam się spodziewać dużego synka[emoji6][emoji6][emoji6]zdjęć nie mam, także się nie pochwalę. Ale za to mam całe usg na filmiku. Oj uwielbiam to oglądać. No i daje mamusi codziennie znać o sobie. Czasami chyba z Mojego pęcherza robi sobie piłeczkę do skaknia
Ogólnie jestem szczęśliwa, że jest zdrowy!!!

A co tam u Was dziewczyny???? Oczywiście przesyłam Wam fluidki!!!!!!!!!!![emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11][emoji11]

@aga_agi ile jeszcze do wizyty??

@mfifi04 kiedy testujesz???

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje siusiaka. Dzis mam 13dpo. Test negatywny

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Nie wiem czy moge tu napisac. Wlasnie przechodze druga ciaze biochemiczna. Nie wiem gdzie szukac przyczyny, pomocy :(

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro z powodu Twoich strat. Ja jestem po 2 poronieniach. Napewno muszisz zrobic badania genatyczne. Pytaj postaram sie Tobie pomoc

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy moze byc cos nie tak genetycznie nawet jesli mam zdrowa corke z ciazy bez komplikacji? :(

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Znam wiele przypadkow. Bez przyczyny nie dochodzi do poronien.
Ja zrobilam caly zestaw teraz wiem co bylo przyczyna co dalej robic.
A w szpitalu jestes? Ktory tydzien?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To byl ledwo 4 tydzien. Zaczęty 5. Beta nie podnosi sie powyżej 20. I zaraz spada. Zastanawiam sie czy to moze byc zle nasienie meza. Jeszcze nie robil wynikow, ale ma silna nerwice i pali papierosy wiec pomyślałam ze moze to w tym tkwi problem. A z kolei ciaze koncza sie w tym samym momencie wiec nie wiem. Moze ja mam problem :(

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Mysle ze nie lezy tu problem w nasieniu. Jesli wlasnie nasienie bylyby problemem nie doszlo by do zaplodnienia. Masz dobrego gin? Skad jestes? A byla potwierdzona ze to ciaza biochemiczna?

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry