reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Powinien byc wyzszy jak na niedawna ciaze? Czy on spadal razem z beta i to ok? Nie wiem sama. Moze to byla przyczyna...

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Możliwe, że był od początku za niski.Czy to było przyczyną ciężko stwierdzić, bo tych przyczyn to może być pełno niestety.Progesteron na szczęście można podnieść i pewnie lekarz zleci ci jeszcze raz badanie od nowego cyklu.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny melduję że dokładnie 11 miesięcy po poronieniu, 10.10 o godz 9:42 przez cc na świat przyszła nasza Helenka [emoji173] 57cm i 3600g [emoji7]
1507698634-aaaaaa.jpeg


Trzymam kciuki za kolejne Maluszki [emoji173] Uwierzcie że marzenia się zpełniają [emoji7][emoji173]

w57v3e3kc5lxwrmy.png
Kochana śliczna dziewczynka [emoji11] bardzo serdecznie gratuluję i ciesze się razem z Tobą [emoji5] trzymajcie się cieplutko dziewczynki [emoji7][emoji11][emoji5]

thgfyx8do52i1bov.png
 
Witam, jestem tu nowa, ale przeczytałam parę ładnych stron. Cieszyłam się razem z wami i było mi smutno i przykro z powodu waszych strat. U mnie ciąże zaczęły się powodzeniem. Tzn wpadka, ale za to jaka super, synek. Z drugą ciążą czekaliśmy, za namową Pani dr założyłam spiralę. Po dwóch latach miesiączka mi się wydłużała i wydłużała, w drugim miesiącu plamień Pani dr zdecydowała się zrobić usg na którym i Tak nic nie było widać. Po tygodniu doszedł nowy symptom, kłucie w lewym boku. I tak po następnej wizycie u Pani dr Z silnym krwawieniem , wylądowałam na stole operacyjnym w trybie cito z ciążą pozamaciczną. Okazało się ze operacja była tą ratującą moje życie. Usunięto ciążę wraz z lewym jajowodem, z którego miałam już krwotok, pocieszając ze jeszcze mam drugi i w przyszłości mogę mieć dzieci. W tym roku stwierdziliśmy z mężem ze czas najwyższy na drugie. Po kontrolnym usg podpytałam Panią dr ( oczywiście inną ) z którego jajnika idzie jajeczko. Odp że z lewego, więc mogliśmy ten miesiąc sobie odpuścić. To był lipiec. W sierpniu ze zdwojoną siłą zaczęliśmy starania. Mąż powiedział, że strzeli gola za pierwszym podejściem, a ja się z niego śmiałam mówiąc, że jak w pół roku się uwinie to dobrze będzie. Miesiączka się spóźniała, ale test negatywny. Po paru dniach dostałam @, ale znowu się wydłużała i po tygodniu były już tylko plamienia, ale mężulek wyczulony poprzednia sytuacją kazał zrobić test. Wyszedł słabo pozytywny. Beta dwa dni później 29. Wiedziałam że jest nie dobrze. To nie była @. Bałam się znowu pozamacicznej. Na drugi dzień powtórzyłam betę, 30. Nie przyrastała jak należy. Pani dr ze skierowaniem kazała się stawić w szpitalu na wykluczenie pozamacicznej. Wykluczyli, stwierdzili poronienie wczesnej ciąży, całkowite. Tej, na którą tak liczyliśmy. Zaczęłam krwawić 19 sierpnia. Do dzisiaj nie mam @. 25 września plamilam na brązowo z cieniutkimi niteczkami krwi. Lekarz kazała robić testy i jak nic się nie rozwiąże samo to stawić się za dwa tygodnie. Ile to może trwać? Test tydzień temu negatywny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochana teraz kolej na Ciebie[emoji4]

iv09zbmhlcesvvs1.png
Mam nadzieje ze i u mnie pójdzie wszystko dobrze i będę bardzo szczęśliwa juz 24.10 z moim maleńkim synkiem w ramionach [emoji5][emoji7][emoji11] mam umówiona cesarke tego dnia a już 22.10 kładę się na szpital [emoji5] mam nadzieje ze będziecie trzymac za nas kciuki[emoji5][emoji5][emoji5]

thgfyx8do52i1bov.png
 
@weronikawiersz strasznie mi przykro, dziewczyny tu są ogarniete jeżeli chodzi o różne badania i na pewno duzo są w stanie Ci podpowiedzieć.
@Velvetka dużo musiałaś przejść. @po okresie to dziwne zjjawisko i nigdy nie wiadomo jak się pojawi. Ja miałam strasznie silne bóle ( gorsze niż samo poronienie) leciało ze mnie jak nigdy wcześniej. Może u Ciebie @była taka cieńka.
@AnetaManiak wspaniale, że u Was wszysko dobrze, że Adaś pięknie rośnie i że wakacje się udały. Ja czekam do środy z coraz większymi emocjami, podnieceniem ale i strachem. Mam spory problem z cukrem na czczo i to mnie martwi.
@mfifi04 jeszcze nic straconego. Do wtorku jeszcze sporo czasu.&&&
@Ewela to jest nadzieja &&&
@Marta 24.10 piekna data. 4 lata temu w ten dzień powitałam najcudowniejszą moją córcię.
 
Mam nadzieje ze i u mnie pójdzie wszystko dobrze i będę bardzo szczęśliwa juz 24.10 z moim maleńkim synkiem w ramionach [emoji5][emoji7][emoji11] mam umówiona cesarke tego dnia a już 22.10 kładę się na szpital [emoji5] mam nadzieje ze będziecie trzymac za nas kciuki[emoji5][emoji5][emoji5]

thgfyx8do52i1bov.png
Bede trzymac mocno kciuki[emoji4]

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
reklama
Dostałam od lekarza luteine na wywołanie @ i pojawiła się po 6 dniach.Mam torbiela,który po poronieniu już był większy i lekarz chciał zobaczyć czy razem z @ zniknie mi torbiel lub będzie się zmniejszał.I takie moje pytanie czy to jest możliwe,że dostałam tylko plamienie wczoraj i nic.Mam bóle brzucha,wymioty.I jeszcze jedne pytanie czy jest to możliwe,że na początku miałam torbiela on rósł i przez niego mogłam poronić.Byłam u drugiego lekarza nie ten co prowadził ciążę zauważył dużego torbiela i zdziwił się,że ten co prowadził ciążę nie zauważył torbiela.
 
Do góry