reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej wszystkim ! Byłam przekonana, ze jak je zobacze to oszaleje ze szczęścia. A okazało się ze więcej w tym strachu niż radości... ale: są!
1507087307-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
DziewcZyny pamiętajcie. To nie insulina jest zła. Zle są wysokie cukry bo one powodują poronienie wady u dziecka i poród przedwczesny. W każdej ciąży mam cukrzycę ciążową. W ostatniej do każdego posiłku wstrzykiwalam prawie 30 jednostek. Po ciąży nie ma problemu cukry w normie nie mam insuliny nie mam cukrzycy. Tak samo wstrzykiwanie nie boli. Igła jest malutka. Jasne jest to nie wygodne ale nie demonizujmy tej insuliny. Trzeba ją traktować jak środek do posiadania zdrowego dziecka. Głowy do góry i nie przejmować się insulina. Cukrów na czczo nie da sie dieta wyregulowac. Zobaczcie mam dwójkę zdrowych maluchów. Będzie dobrze :)

1507090919-aaaaaa.jpeg


k0kdj44jit133s3w.png

km5stv73hx4t59k1.png
 
Dziewczyny właśnie dostałam okres :( siedzę i płacze, już nigdy nie zrobię tak wcześnie testów, mam dość :( czuje że już nigdy nie się uda. Jestem zła sama na siebie. W dodatku w żadnej aptece nie ma zastrzyku ani w mojej miejscowości ani w ookolicach.. :( przepraszam ale musiałam się wygadać

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny właśnie dostałam okres :( siedzę i płacze, już nigdy nie zrobię tak wcześnie testów, mam dość :( czuje że już nigdy nie się uda. Jestem zła sama na siebie. W dodatku w żadnej aptece nie ma zastrzyku ani w mojej miejscowości ani w ookolicach.. :( przepraszam ale musiałam się wygadać

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Oj biedactwo... :(
Wiemy wszystkie jakie to rozczarowanie i ze nie da sie o tym nie myslec.

Badz silna!!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Asia2104 &&& za dalszy rozwój [emoji4]

Ewela nie trac wiary miałam ta sama sytuację miesiąc temu ... ciąża biochemiczna zdarza się każdej kobiecie gdybyśmy nie robiły badań czy testów nawet byśmy nie wiedziały

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie w mieście w żadnej aptece nie ma zastrzyku pregnylu szukałam dzownilam wszędzie nawet o 70 km dalej od mojej miejscowości nigdzie nie ma tłumacza braki w hurtowniach. Może któraś z Was ma na sprzedanie lub pomogła by mi kupić w swojej miejscowości? Oczywiście receptę bym wysłała pieniądze itp. Bardzo mi na tym zależy a już nic nie zrobię więc wpadłam na pomysł poprosić Was o pomoc

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry