reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hehe no to czekamy :) mnie brzuch nie boli ale to pewnie dlatego że biorę duphaston, za to mam po nim mega uczucie zmęczenia dużo lepiej się czułam jak brałam luteine więc zmienię od nowego cyklu :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hehe no to czekamy :) mnie brzuch nie boli ale to pewnie dlatego że biorę duphaston, za to mam po nim mega uczucie zmęczenia dużo lepiej się czułam jak brałam luteine więc zmienię od nowego cyklu :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom

A mi zaden lekarz nic nie przepisal. Te leki sa na podtrzymanie ciazy czy na zainicjowanie implantacji?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wroni biorę teraz pierwszy cykl clo w celu wywołania owulacji co się udało :) a duphaston jest to progesteron (nie mam niedoborów) ale lekarze często go dają niby ma pomóc w zagnieżdżeniu się ewentualnego zarodka :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wroni biorę teraz pierwszy cykl clo w celu wywołania owulacji co się udało :) a duphaston jest to progesteron (nie mam niedoborów) ale lekarze często go dają niby ma pomóc w zagnieżdżeniu się ewentualnego zarodka :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje za info. Ja sie wybiore niedlugo na badania i sprawdze jaki mam poziom bo moge miec niedobory. Przez te pryszczw ciagle i tak mam przypusuczenia ze moja gospodarka hormonalna nie jest w normie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja miałam cały pakiet w sierpniu bo zmieniłam lekarza i chciał wszystko sprawdzić, zrobiłam hormonony wyszło że mam właśnie androstendion za wysoki a byłam pewna że to z prolaktyna będą problemu a jednak nie, no ale unormowalismy i teraz się stymulujemy :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No ja miałam cały pakiet w sierpniu bo zmieniłam lekarza i chciał wszystko sprawdzić, zrobiłam hormonony wyszło że mam właśnie androstendion za wysoki a byłam pewna że to z prolaktyna będą problemu a jednak nie, no ale unormowalismy i teraz się stymulujemy :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom

A ktory cykl juz probujesz? My zaczelismy w maju starania w lipcu poronienie samoistne w 6tyg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Alunia87 ja też mam niedoczynność i biorę naprzemiennie euthyrox 50i 75 ogólnie no będę musiała to brać już do końca życia ale nie jest ro uciążliwe :) a na cukier dziewczyny dostają metformax to pewnie się ureguluje :) ja go biorę ale na obniżenie androstendionu i się udało ho obniżyć :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam na tarczyce letrox nie wiem czy to lepsze czy gorsze od euthyroxu.Ma mi co miesiąc ustalać dawkę.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam teraz migreny codziennie i mdłości.Obstawiam, ze to wina progesteronu, a nie mogę go na razie odstawić,bo w 11 tc i 12 tc były te plamienia.Zmniejszyłam trochę dawkę ,bo z duphastonu wróciłam do luteiny dopochwowej ,a nie chcę tam nic po drażnić ,a wizyta w czwartek i lekarz będzie decydował co dalej.Do tego zrobiła mi się niedoczynność tarczycy i będę zabijać.Endo mówi, ze już przed ciążą miałam ,bo wysoka prolaktyna idzie w parze z tarczyca i już pewnie będę brać leki do końca życia.No i najprawdopodobniej na dokładkę cukrzyca ciążowa, bo mam za wysoki cukier naczczo i zrobiłam glukoze w czwartek na wizycie się okaże.Raczej wyjdzie ,bo w czerwcu jak robiłam to wyszedł w górnych granicach normy , a mama ma cukrzycę i babcia miała.No i nie wiem co z moczem ,bo robiłam posiew,bo bardzo dużo baterii.Leki wybrałam i żurawinę piję, ale i tak mi się to nie podoba.Morfologia dobra zawsze jakiś plus [emoji16].Wszystko się jakoś wytrzyma byle donosic do szczęśliwego rozwiązania.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej to naprawdę musisz dbać o siebie, oby jednak nie bylo tej cukrzycy. Ja też mam dość wysoka prolaktyne, ale nadalam sobie tarczyce to była w normie. Dużo zdrówka wam życzę [emoji9]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wow ale leci :)
Ja mam już problemy z cykrzycą, jestem na ścisłej diecie, a wynii na czczo nadal za wysokie. Myślę, że wyląduję na insulinie:(
O kurczę kochana.. 3maj się napewno wszystko sie ułoży [emoji9] i insulina nie będzie potrzebna głowa do góry. A w którym tyg. Jesteś?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry