reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Hej dziewczynki.

Ewela bylas juz ba tej becie? Dawaj znac jak tylko beda wyniki. Masz jeszcze te plamienia?

Dzis rano sobie uswiadomilam, ze rowny rok temu bylam w szpitalu z powodu poronienia. 30wrzesnia dowiedzialam sie, ze serduszko mojej coreczki nie bije, a 4 pazdziernika mialam zabieg lyzeczkowania.
Teraz po roku tule moja druga coreczke, ktora kocham nad zycie. Ktora jest dla mnie idealna. I wiem, ze moj Aniolek, ktory jest w niebie czuwa nad swoja siostrzyczka.

Trzeba byc dobrej mysli i wierzyc w to, ze wszystko bedzie dobrze. Ze kazda doczeka sie swojego upragnionego Dzieciatka. Ja nie przypuszczalam rok temu, ze za rok bede miec przy sobie swoja coreczke. A jednak sie udalo. Pomimo plamien, bolow brzucha i pobytow w szpitalu podczas ciazy. Walczylam o swoje dziecko ze wszystkich sil. Modlilam sie o to, zeby wszystko bylo dobrze. I codziennie dziekuje Bogu, ze mi sie udalo[emoji4]

Przepraszam, ze tak o sobie tylko ale wzielo mnie dzis na takie przemyslenia...

Doczytalam teraz Ewela, ze masz juz wynik. Moze powtorz jutro lub pojutrze jeszcze raz bete. Bo niby wynik jest troszke wyzszy ale nie za wysoki. Moze to jest sam poczatek ciazy.

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
Hej dziewczynki.

Ewela bylas juz ba tej becie? Dawaj znac jak tylko beda wyniki. Masz jeszcze te plamienia?

Dzis rano sobie uswiadomilam, ze rowny rok temu bylam w szpitalu z powodu poronienia. 30wrzesnia dowiedzialam sie, ze serduszko mojej coreczki nie bije, a 4 pazdziernika mialam zabieg lyzeczkowania.
Teraz po roku tule moja druga coreczke, ktora kocham nad zycie. Ktora jest dla mnie idealna. I wiem, ze moj Aniolek, ktory jest w niebie czuwa nad swoja siostrzyczka.

Trzeba byc dobrej mysli i wierzyc w to, ze wszystko bedzie dobrze. Ze kazda doczeka sie swojego upragnionego Dzieciatka. Ja nie przypuszczalam rok temu, ze za rok bede miec przy sobie swoja coreczke. A jednak sie udalo. Pomimo plamien, bolow brzucha i pobytow w szpitalu podczas ciazy. Walczylam o swoje dziecko ze wszystkich sil. Modlilam sie o to, zeby wszystko bylo dobrze. I codziennie dziekuje Bogu, ze mi sie udalo[emoji4]

Przepraszam, ze tak o sobie tylko ale wzielo mnie dzis na takie przemyslenia...

iv09zbmhlcesvvs1.png
Tak wynik już mam wysłałam zdjęcie poniżej na następnej stronie, nie wiem co o tym myśleć i bardziej mnie to załamało : (

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana mój ciemniał przez 4 dni beta była 7 pokazywała ciążę , zrobiłam przyrost beta spadła odstawiłam leki i dostałam @ . Ile dpo jesteś ?
Fachowo opisuje się tak : test ciążowy pokazuje dwie kreski, ale ciąży nie widać na usg ani podczas badania ginekologicznego, a po kilku dniach następuje spóźniona miesiączka – to właśnie ciąża biochemiczna. Oznacza to, że jajo płodowe obumiera i zostaje wydalone z organizmu kobiety, co można pomylić z okresem. Następuje to na bardzo wczesnym etapie, gdy jeszcze trudno mówić o ciąży, nie dochodzi bowiem do zagnieżdżenia się jaja w macicy .

Ja myślłam , że czułam zagnieżdżenie , a to po prostu fasolka chciała się przykleić ale nie dała rady i poleciało . Zazwyczaj kobiety jak nie robią testów ani badań nawet nie wiedzą , ze miała być ciąża bo okres się spóźni i tyle...


@justys0702 cieszę się , że masz swój cud u mnie też za chwilę będzie rok po pierwszej stracie... w sumie mam za sobą 2 poronienia i ciąże biochemiczną , a dzieci nie mam . Jednak dostałam zelazny zestaw i mam nadzieje ze mój organizm w końcu da radę utrzymac ciążę
 
Kochana mój ciemniał przez 4 dni beta była 7 pokazywała ciążę , zrobiłam przyrost beta spadła odstawiłam leki i dostałam @ . Ile dpo jesteś ?
Fachowo opisuje się tak : test ciążowy pokazuje dwie kreski, ale ciąży nie widać na usg ani podczas badania ginekologicznego, a po kilku dniach następuje spóźniona miesiączka – to właśnie ciąża biochemiczna. Oznacza to, że jajo płodowe obumiera i zostaje wydalone z organizmu kobiety, co można pomylić z okresem. Następuje to na bardzo wczesnym etapie, gdy jeszcze trudno mówić o ciąży, nie dochodzi bowiem do zagnieżdżenia się jaja w macicy .

Ja myślłam , że czułam zagnieżdżenie , a to po prostu fasolka chciała się przykleić ale nie dała rady i poleciało . Zazwyczaj kobiety jak nie robią testów ani badań nawet nie wiedzą , ze miała być ciąża bo okres się spóźni i tyle...
Dokładnie nie wiem kiedy była owulacja byłam chora itp zastrzyk miałam 17 września dziś moj 29 dc

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja życzę Ci jak najlepiej...ale zazwyczaj testy wykrywają wyższą betę ... najpierw jest beta później test stężenie hcg jest wyższe w krwi niż na teście .
Przy takim wyniku ciąży nie ma po prostu... ja wiem , że nadzieja jest do końca i wszystko się moze zdarzyć . Jakie masz długie cykle ? jesteś juz po terminie @ czy przed ?
 
reklama
Do góry