reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Alunia87 no niestety już się o tym przekonalam, ostatnim razem poszło szybko (3cykl) teraz od stycznia starania i nic wpadlam w takiego dołka że okazało się że od dwóch mies nie mam owu..glowa jednak robi wiele więc trochę zluzowalismy i zaczęliśmy wywoływać owu :)

90_natka dajesz nadzieję :) nie lekarz właśnie kazał zrobić test w 10dniu po owu :) więc jeszcze 4 i testuje, chodź nie wiem czy tyle wytrzymam czy nie sikne jeszcze wcześniej, jestem strasznie niecierpliwa dziewczyny hehe


Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Alunia87 no niestety już się o tym przekonalam, ostatnim razem poszło szybko (3cykl) teraz od stycznia starania i nic wpadlam w takiego dołka że okazało się że od dwóch mies nie mam owu..glowa jednak robi wiele więc trochę zluzowalismy i zaczęliśmy wywoływać owu :)

90_natka dajesz nadzieję :) nie lekarz właśnie kazał zrobić test w 10dniu po owu :) więc jeszcze 4 i testuje, chodź nie wiem czy tyle wytrzymam czy nie sikne jeszcze wcześniej, jestem strasznie niecierpliwa dziewczyny hehe


Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Tutaj to chyba my wszystkie takie nieciepliwe z tym wczesnym testowaniem ;) trzymam kciuki! My staraliśmy się z mężem w sumie dosyć długo bo dopiero po ponad 3 latach od rozpoczęcia starań doczekaliśmy się córki ale zawsze testowalam wcześnie bo 11-12 dpo ;)
 
Cześć dziewczyny :) jestem tu nowa mam 26lat i jestem mamą mojej aniołkowej Martynki której serduszko przestało bić w 26tc. Od stycznia staramy się o maleństwo, niestety bez skutecznie.. Okazało się że mutacje genów mthfr, niedoczynność tarczycy i trochę za wysokie przeciwciała przeciwjadrowe. Do tego chyba z tych niepowodzeń i frustracji z tym związanych przestałam jajeczkowac odkrył to mój nowy lekarz do którego byłam sceptycznie nastawiona a obecnie uważam że wreszcie jest ktoś kompetentny. Obecnie mam pierwszy cykl na clo i dupku :) urosły trzy pęcherzyki z czego dwa były dominujące i czekam na efekty :) widzę jak tu się wspieracie więc postanowiłam dołączyć :) miło mi was poznać :))

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
Ciebie również miło poznać, bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Oby ten cykl byl dla Ciebie szczęśliwy

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, niestety miałam plamienie różowe narazie jedno razowe, ale nie wiem co myslec. Dam znać jutro jaki wynik :*

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :* ja tam z rana bo obudziłam się przez koszmar i już nie zasnę niby nie był straszny ale mega napięcie we mnie wywołał.. Ogólnie ciągle mi się coś śni ostatnio a dziś już raz się budziłam bo śniło mi się coś innego i zmieniło się na ten koszmar.. Eh albo dupek mi nie służy albo mamy jakąś pełnię już od początku weekendu hehe co tam? Jak plany na dziś? Ja przez to wstałam pół godz wcześniej wiec zdążę przed pracą jeszcze z psem wyjść na dłużej :)

Napisane na Redmi Note 3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobiłam badanie. Nie bardzo je rozumiem, ale chyba nie jestem w ciąży :(
Screenshot_20171002-095403.png


Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • Screenshot_20171002-095403.png
    Screenshot_20171002-095403.png
    43,9 KB · Wyświetleń: 322
reklama
Do góry