reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

U mnie zaczął się właśnie drugi cykl staram. Tak się zastanawiam jak to jest z tą temperatura. Mam w domu termometr elektroniczny ale z tych takich innych większych... :p nada się ? tam są specjalnie opcje do mierzenia na czole, w uchu i taki dodatkowy np. żeby sprawdzić temperaturę wody w butelce. Głupie pytanie ale mogę np. mierzyć temperaturę w uchu ? bo "tam" to jego nie wsadze Nada się? czy muszę kupić nowy ? Dziś mam 4 dzień cyklu czy mogę zacząć od jutra czy musi być koniecznie od 1 dc. Pierwszy cykl był nieudany dlatego myślę jak usprawnić to w tym :)
ja zawsze mierzyłam pod językiem i myslę że to najmilsza opcja :)
 
reklama
U mnie zaczął się właśnie drugi cykl staram. Tak się zastanawiam jak to jest z tą temperatura. Mam w domu termometr elektroniczny ale z tych takich innych większych... [emoji14] nada się ? tam są specjalnie opcje do mierzenia na czole, w uchu i taki dodatkowy np. żeby sprawdzić temperaturę wody w butelce. Głupie pytanie ale mogę np. mierzyć temperaturę w uchu ? bo "tam" to jego nie wsadze Nada się? czy muszę kupić nowy ? Dziś mam 4 dzień cyklu czy mogę zacząć od jutra czy musi być koniecznie od 1 dc. Pierwszy cykl był nieudany dlatego myślę jak usprawnić to w tym :)
Hejka
Ja zawsze mierzyłam po @ ale tym termometrem do sprawdzania cyklu i tylko w pochwie. Te termometry mają dwie liczby po przecinku, dzięki temu są bardziej dokładne. Bo tutaj chodzi czasami o bardzo drobne skoki temperatury

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
no właśnie o tym też słyszałam, tylko ten mój termometr to na prawdę dziwny wynalazek:D ogólnie jestem z niego zadowolona bo pamięta pomiary, alarmuje o gorączce itp. ale co do wyznaczania owulacji nie jestem pewna. Słyszałam, że najlepsze są rteciowe (wszędzie można je wsadzić:D) Ale ciężko już je dostać. Mieszkam w Belgii i ogólnie myślę, że tu to nawet nie ma opcji żeby je dostać;/
 
@ powinnam miec w zeszla sobote. Jest cisza. Test pokazuje dwie kreski. Ciaza jest fizycznie nie mozliwa. Czy to moga byc zawirowania hormonu polyzeczkowaniu.
 
@mysiaka92 w ogóle nie współżyłaś w tym cyklu?? Bo jeżeli nie ma takiej obcji, że to ciąża to radzę Tobie udać się do gina.

@Cos_tam_marze poszukaj sobie w necie termometru do sprawdzania cyklu. Ale Ja polecam eleltryczne

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@ powinnam miec w zeszla sobote. Jest cisza. Test pokazuje dwie kreski. Ciaza jest fizycznie nie mozliwa. Czy to moga byc zawirowania hormonu polyzeczkowaniu.

jeżeli nie doszło do zbliżenia w tym cyklu a test pokazuje dwie kreski. To ja radziłbym zrobic szybko bete i iść szybko z nią do lekarza. Możliwe sa różne rzeczy... Mój lekarz na kontroli po porodzie (wczesnym) podejrzewał różne rzeczy a wyniki bety wykluczyły duzo. Poziom był niski więc wracalo wszyatko do normy...
 
Witajcie dziewczyny.
Zabrali mi dziś moje dzieciątko serduszko przestało bić 9 t a płód 6t . Jestem po zabiegu wszystko czułam znieczulenie nie działało.
Co dalej jak sobie radzić??

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ewarut bardzo mi przykro. Ja swojego aniołka straciłam w 23tc więc później niż Ty co nie znaczy na pewno, że ból miałam wiekszy. Mi pomogło myślenie, ze tak widocznie być musiało:( Zrobiłam wszystko co mogłam... nie możesz się na pewno obwiniać bo z cala pewnoscia to nie byla Twoja wina. Czasami zycie nas uczy w rozny, niesprawiedliwy sposob. Teraz będzie trudno się z tym pogodzić ale pamiętaj, ze po każdej burzy wychodzi słonce.
 
@Ewarut bardzo mi przykro. Ja swojego aniołka straciłam w 23tc więc później niż Ty co nie znaczy na pewno, że ból miałam wiekszy. Mi pomogło myślenie, ze tak widocznie być musiało:( Zrobiłam wszystko co mogłam... nie możesz się na pewno obwiniać bo z cala pewnoscia to nie byla Twoja wina. Czasami zycie nas uczy w rozny, niesprawiedliwy sposob. Teraz będzie trudno się z tym pogodzić ale pamiętaj, ze po każdej burzy wychodzi słonce.
Wszystko boli równie mocno... To ból nie do opisania i fizyczny i psychiczny... Lekarz powiedział że za trzy mc mogę się starać dalej o dzidzię.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie dziewczyny.
Zabrali mi dziś moje dzieciątko serduszko przestało bić 9 t a płód 6t . Jestem po zabiegu wszystko czułam znieczulenie nie działało.
Co dalej jak sobie radzić??

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo mi przykro. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze warto poczekac te 3 miesiace a moze i nawet dluzej. Ale pamietaj decyzja zalezy tylko od ciebie. Jeali masz jakies pytania smialo pytaj.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry