reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ale Wam fajnie:)ja mam pozno owulke:( od 17-21 dc buu.. dzis dopiero 8dc

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja nie wiem kiedy mam owulacje też mi się wydaje że późno :) Ale prawie równo z nami jesteś 2 dni różnicy :) dziewczyny trzymamy kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem w szpitalu, ciąża obumarła...i nie wiem co dalej robić...jutro będzie decyzja czy zabieg czy tabletki...to jest już drugie stracone dziecko więc powinnismy zrobić badania genetyczne...a z drugiej strony po tabletkach szybciej można się starać...jak to u was było? Teraz mi jeszcze położna powiedziała że po tabletkach mogę też pobrać materiał...
 
Dziewczyny jestem w szpitalu, ciąża obumarła...i nie wiem co dalej robić...jutro będzie decyzja czy zabieg czy tabletki...to jest już drugie stracone dziecko więc powinnismy zrobić badania genetyczne...a z drugiej strony po tabletkach szybciej można się starać...jak to u was było? Teraz mi jeszcze położna powiedziała że po tabletkach mogę też pobrać materiał...
Katarzyna bardzo mi przykro :( zrobcie badania, lepiej poznac przyczyne niepowodzen....
 
Dziewczyny jestem w szpitalu, ciąża obumarła...i nie wiem co dalej robić...jutro będzie decyzja czy zabieg czy tabletki...to jest już drugie stracone dziecko więc powinnismy zrobić badania genetyczne...a z drugiej strony po tabletkach szybciej można się starać...jak to u was było? Teraz mi jeszcze położna powiedziała że po tabletkach mogę też pobrać materiał...
O matko bardzo mi przykro 3maj się kochana i bądź dzielna :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem w szpitalu, ciąża obumarła...i nie wiem co dalej robić...jutro będzie decyzja czy zabieg czy tabletki...to jest już drugie stracone dziecko więc powinnismy zrobić badania genetyczne...a z drugiej strony po tabletkach szybciej można się starać...jak to u was było? Teraz mi jeszcze położna powiedziała że po tabletkach mogę też pobrać materiał...
Kasiu a który to tydzień ciąży? Ogólnie ja dwa tygodnie temu miałam 11tc ale dzidziuś umarł w 10tc ...najpierw dostałam te tabletki i po nich wystąpiło mocne krwawienie ze skrzepami,na drugi dzień w usg stwierdzono,że zarodek nadal jest...chcieli znowu podać tabletki ale ja się nie zgodzilam i zrobiono mi zabieg...dzięki temu pobrali materiał do badań genetycznych...nie wyobrażam sobie "wyciągać z wc swojego dziecka żeby później mogli zabezpieczyć materiał" albo "łapać każdy kawałek z podpaski" przepraszam,że tak napisałam ale tak to chyba wygląda...zbadalismy płeć "chłopczyk" a w środę będziemy znać przyczynę...przykro mi z powodu straty :( jak masz jakieś pytania to śmiało pisz :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem w szpitalu, ciąża obumarła...i nie wiem co dalej robić...jutro będzie decyzja czy zabieg czy tabletki...to jest już drugie stracone dziecko więc powinnismy zrobić badania genetyczne...a z drugiej strony po tabletkach szybciej można się starać...jak to u was było? Teraz mi jeszcze położna powiedziała że po tabletkach mogę też pobrać materiał...
Strasznie mi przykro [emoji20] Dużo siły Ci teraz życzę [emoji20]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Do góry