reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kurczę to nie wiem ale myślę że pobiore do końca miesiąca żeby też za duzo jej nie zbić. A jakie bierzesz leki na prolaktyne ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Sama nie odstawiaj. Lepiej zapytac lekarza jak stopniowo zmniejszac dawke i co ile. Ja tez mam teraz w normie piękna prolaktyne ale endo kaze mi czekac do przyszlego tygodnia do stymulacji i wtedy bede obnizac dawke co 1/4 tabletki. Ja biore bromergon
 
reklama
Tez mi sie wydaje ze za wysoka. Wlasnie czekam w kolejce do rodzinnej. Ona mi tez przepisze cos na prolaktyne? Czy jej nie prosic?


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
 
Tez mi sie wydaje ze za wysoka. Wlasnie czekam w kolejce do rodzinnej. Ona mi tez przepisze cos na prolaktyne? Czy jej nie prosic?


____________________________________________
29 l., 3 aniołki, 0 dzieci
diagnoza: nk 16%, zesp. antyfosfol. (?)
leki: acard 150mg, encorton 20 mg, kw.fol. 5, jodid, prenatal uno choina, ovarin, od poz. testu clexane


Napisane na iPhone
Moim zdaniem za wysoka, ja miałam niżej jak Ty a gin mi i tak kazał brać leki. Przez dwa miesiące brałam raz w tygodniu Dostinex ,ale tylko pół tabletki. Mozesz zapytać rodzinnego czy Ci przepisze. Po Dostinexie nie ma takich skutków ubocznych jak po bromergonie.
 
Sama nie odstawiaj. Lepiej zapytac lekarza jak stopniowo zmniejszac dawke i co ile. Ja tez mam teraz w normie piękna prolaktyne ale endo kaze mi czekac do przyszlego tygodnia do stymulacji i wtedy bede obnizac dawke co 1/4 tabletki. Ja biore bromergon
Też go biorę ale tylko pół tabletki na wieczór [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jestem przeszczesliwa [emoji5][emoji5] beta 71,1 oby dalej było tylko dobrze [emoji5]
Super wiadomość [emoji173] Gratuluję raz jeszcze! Rośnijcie zdrowo [emoji173]

hchy3e3klmq5cy16.png
 
Do góry