reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny czy po poronieniu w czasie owulacji mialyscie ten typowo płodny śluz?
Ja właśnie jestem w trakcie jajniki bola ,plecy i brzuch tez jak to zawsze w trakcie i nawet dzisjaj jest ten najlepszy dzień ,ale śluzu nie ma
Byłam u mojej lekarki zrobiła USG i powiedziała ze jest pęcherzyk sluz tez wiec owulacja będzie [emoji5] ogólnie mówiła ze juz jest wszystko ok no pomijając fakt ze zrobiła mi się taka bardzo mała torbielka ale kazała się nią nie przejmować tylko wziąść duphaston ale dopiero po owulacji [emoji5]
Ja jestem 3 cykl po poronieniu i jeszcze nie mialam sluzu plodnego. Ale owulacje mialam, bo czulam jajniki. Woec mozesz go miec ale w mniejszej ilosci.
 
reklama
Dziewczyny jak szybko po poronieniu wrocila wam @? Martwi mnie to bo miesiac mija a tu sie nie zanosi zeby przyszla:/ Jak tak dalej pojdzie to nie zdarze pobrac wymazow na kolejna wizyte do mojego gina i starania sie przesuna:(
42 dni-tyle czekalam na pierwsza @ po zabiegu



dziewczyny u mnie 40+0 wiec moge rodzic, ale moje dziecko ma chyba odmienne zdanie na ten temat :D
 
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Kobietki życzę Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i miłości oraz spełnienia wszystkich marzeń:biggrin2:

Ps. xssenia u mnie @ przyszła również po 6 tyg.
 
Xssenia u mnie @ też była po trochę ponad 6 tyg.

Lux mały chce Wam pewnie zrobić prezent dokładnie na święta ;)

Dziewczyny ja również życzę Wam zdrowych, spokojnych Świąt, rodzinnej atmosfery i tego, by Nowy Rok przyniósł wszystkim spełnienie marzeń, zwłaszcza tego jednego- największego :)
 
U mnie za pierwszym poronieniem w 16tc przyszla po 33 dniach, teraz jeszcze czekam ale byl sluz plodny i brudzenie wiec mam nadzieje ze szybko przyjdzie.

Zdrowych wesolych Swiat i spelnienia wszystkich marzeń :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Troszke mnie tu nie było ale malutka i synek zajmuja mi caly czas. Czasami uda mi sie naskrobac cos na grudniowkach i to wszystko. Sporo nawych postow i nowych dziewczyn. Nie uda mu sie niestety nadrobic takiej ilości.

Hajmal bardzo bardzo mi przykro:( jedyna pociecha w tym ze juz wiesz co jest nie tak i mam nadzieje ze dobry lekarz pomoze Wam w przyjsciu na swiat dzidziusia. Caly czas trzymam za Was kciuki.

Natka gratuluje :)

Rozmaryn wow Ty juz prawie na koncowce. Ale ten czas leci :) zycze Ci zeby wszystko poszlo gładko i szybko :)

Bafinko nie widze zdjec na apce ale ksiezniczka na pewno jest sliczna.

Nie wiem co jest nie tak ale nie moge wstawiac zdjec. Jak tylko sie dowien co i jak to i ja sie pochwale moim serduszkiem.

Wszystkim staraczkom i mamusiom zycze zdrowych i spokojnych świąt. Postaram sie byc na bierzaco:)

A jesli chodzi o pierwsza miesiaczke po poronieniu to dostalam jak zawsze po 28 dniach. Drugiej juz nie było.


km5s8u69dm9dsszh.png
 
reklama
Antetka dziekuje za slowa pociechy, ja juz na grudniowki i lipcowki nie wchodze bo za bardzo potem boli, ale zycze jak najlepiej - zdrowych bobaskow i zadowolonych mam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry