reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

U Mnie już po dniach plodnych ale nie nastawiam się że się udało bo raczej się nie udało jak zawsze. Pociesza mnie myśl że w styczniu pójdę porobie sobie badania i będzie wiadomo co i jak. Dziewczyny trzymam za Was kciuki :) aż miło Was się czyta tak pozytywnie nastawione :) mam nadzieje ze koniec roku dla nas wszystkich okaże się szczęśliwy :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U Mnie już po dniach plodnych ale nie nastawiam się że się udało bo raczej się nie udało jak zawsze. Pociesza mnie myśl że w styczniu pójdę porobie sobie badania i będzie wiadomo co i jak. Dziewczyny trzymam za Was kciuki :) aż miło Was się czyta tak pozytywnie nastawione :) mam nadzieje ze koniec roku dla nas wszystkich okaże się szczęśliwy :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Młoda, bo w dupę dostaniesz za takie nastawienie! [emoji16] Wszystko się uda, zobaczysz! [emoji178]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czekam cały czas na dobre wieści ☺
Dziewczyny właśnie też tak sobie uświadomiłam ze staranka będa przed Sylwestrem a na Sylwestra tez wybieram się na bal ☺ i będą domysły a może się udało ☺ bo w moim przypadku na test będzie jeszcze za wcześnie noooo nic poczekamy cierpliwie ☺☺☺☺ aby z dobrym efektem ☺
 
Ja od 3 lat w końcu mam sylwestra wolnego, może nie do końca bo schodzę z nocy w sylwestra ale tak czy siak będę w końcu na sylwku i pewnie urządzamy go u rodziców :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry