reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Czesc dziewczynki [emoji5]
Tez mi wyskakuje od czasu do czasu. Przewaznie jak pizdzi i oblizuje usta.Ale odpukac od ok. 2 lat nie mialam bo zaczelam pomadek ochronnych uzywac.
Bylam dzis zrobic troche badan i wyglada na to ze jajniki mi padły [emoji33][emoji27][emoji32][emoji26][emoji24] tylko clo mi pomoze?



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moje dwie ciaze były zaplanowane pierwsza z której mam cudowna córeczkę udała się w drugim cyklu starań [emoji5] była książkowa [emoji5] druga tez planowana po 5 latach w trzecim cyklu starań [emoji5] mam tylko nadzieje ze o trzecia nie będziemy musieli strać się 4 cykle tylko miło właśnie nas zaskoczy i uda się już w pierwszym [emoji5] los się odwróci [emoji5]
U mnie obie ciąże w pierwszym cyklu, więc w sumie nie wiem co to długie starania... Oby i tym razem tendencja się utrzymała [emoji16] Tego życzę nam wszystkim [emoji178]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczynki [emoji5]
Tez mi wyskakuje od czasu do czasu. Przewaznie jak pizdzi i oblizuje usta.Ale odpukac od ok. 2 lat nie mialam bo zaczelam pomadek ochronnych uzywac.
Bylam dzis zrobic troche badan i wyglada na to ze jajniki mi padły [emoji33][emoji27][emoji32][emoji26][emoji24] tylko clo mi pomoze?
9fc4bf0f49170256be37d1ab3c07d85a.jpg



Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Nie znam się za bardzo na analizie takich wyników... alenza tydzień będę miała swoje, ten sam zestaw dokładnie.
Dlaczego piszesz, że jajniki padły? Przez niski estradiol? A to przy pcos też chyba może być?
Na pewno da się to szybko naprostować :)
 
Moja siostra zdecydowała się na odpoczynek po utracie ciąży i ciaży po za macicznej, pomimo, że byla całkowicie zdrowa przed ciążą - wszytskie badania porobione - Takich rzeczy nie da się przewidzieć i jednak czasami lepiej odpoczać pół rok, rok
Myślę że jeśli fizycznie wszystko jest ok, trzeba dojść do równowagi psychicznej... Ale to indywidualna sprawa, każdy inaczej to przechodzi i każdy potrzebuje różnego czasu [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bardzo bym się ucieszyła jeśli teraz by się udało i wagą w ogóle bym się nie przejmowała [emoji16] Tylko moje objawy znikły (poza żyłami na piersiach) i chyba straciłam nadzieję, że się udało... Najgorsze jest to czekanie, ale jeszcze koło tygodnia i się okaże [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Eeej ty mi tu sie nie podlamuj:p jak teraz przyjdzie wredna @ to potem razem startujemy ze starankami;) ale moze akurat bedziesz miala niespodzianke;) akurat jak sie tego nie spodziewasz ;) to co w niedziele masz miec @?
 
Mam nadzieję, że jednak się udało :)
Jeśli nie, to najwyższej razem będziemy we wrzesień celować ;) :p

A to już 3 dzień mojego @ i dalej wygląda normalnie :D
Aż się musiałam dzisiaj z tamponami przeprosić!
Czyli chyba jednak wszystko wraca do normy, uff
Mimo wszystko poszłam dzisiaj krwi trochę upuścić i za tydzień mniej więcej będę wiedziała co tam z hormonami. Chociaż spodziewam się, że będzie ok :)
Wiesz o tym ze jak teraz w grudniu uda nam sie razem zaciazyc bedziemy mialy ten sam termin porodu?;)
 
reklama
Do góry