reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ja na swoją czekam i do wtorku według moich obliczeń powinna być ale kto wie jak to teraz będzie chciałam się już zapisać na kontrolne usg ale zależy mi na tym żeby je zrobić po pierwszej @ niech już będzie po niej ☺ jestem bardzo niecierpliwa ☺
 
Ja na swoją czekam i do wtorku według moich obliczeń powinna być ale kto wie jak to teraz będzie chciałam się już zapisać na kontrolne usg ale zależy mi na tym żeby je zrobić po pierwszej @ niech już będzie po niej [emoji5] jestem bardzo niecierpliwa [emoji5]
Chyba każda z nas taka niecierpliwa [emoji23] U mnie też jeszcze nie ma, za to wymioty się pojawiły [emoji32]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
O kurcze... to chyba naprawdę mega bublowate testy na Allegro sprzedają ;)
Albo grupa żołądkowa :/
Może idź betę z krwi zrobić?
No tak mi się wydaje że to buble, bo skąd tak niska cena? Never mind, poczekam do następnego weekendu i wtedy kupię jakieś apteczne lub betę zrobię [emoji5] Ale jest taka możliwość że to wirus, bo parę dni temu mój mały wymiotował... A jest mi niedobrze cały czas [emoji37]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
No tak mi się wydaje że to buble, bo skąd tak niska cena? Never mind, poczekam do następnego weekendu i wtedy kupię jakieś apteczne lub betę zrobię [emoji5] Ale jest taka możliwość że to wirus, bo parę dni temu mój mały wymiotował... A jest mi niedobrze cały czas [emoji37]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Ejno! Weź nie każ tyle czekać :confused::baffled:
;)
 
Ejno! Weź nie każ tyle czekać :confused::baffled:
;)
Lekarz mi mówił że @ po poronieniu może przyjść z tygodniowym opóźnieniem, dlatego chcę poczekać [emoji6] Ale allegrowe testy robię codziennie więc jeśli tylko coś się zmieni odrazu dam znać [emoji16] Chyba że sama nie wytrzymam i na betę polecę [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz mi mówił że @ po poronieniu może przyjść z tygodniowym opóźnieniem, dlatego chcę poczekać [emoji6] Ale allegrowe testy robię codziennie więc jeśli tylko coś się zmieni odrazu dam znać [emoji16] Chyba że sama nie wytrzymam i na betę polecę [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ja jednak mam nadzieje ze to nie wirus ☺ cały czas czekam na dobre wieści i coś czyje ze niedługo będą
 
reklama
Do góry