reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Probujecie codziennie czy co drugi?
Niech moc będzie z żołnierzykami [emoji123][emoji123][emoji123]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Staramy sie bez ladu i skladu. Wczoraj nie wyszlo, mam nadzieje, ze dzisiaj chlopa da sie zmolestowac ;)
Kiepsko z serduszkami ale poprzednim razem tez w plodne wypadly tylko 2 boboseksy i sie udalo.


bdc91b53b141ee7d4d0b0d14b9146fc4.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Staramy sie bez ladu i skladu. Wczoraj nie wyszlo, mam nadzieje, ze dzisiaj chlopa da sie zmolestowac ;)
Kiepsko z serduszkami ale poprzednim razem tez w plodne wypadly tylko 2 boboseksy i sie udalo.


bdc91b53b141ee7d4d0b0d14b9146fc4.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
My teraz grzecznie co dwa dni, chociaż wczoraj zrobiliśmy jeden ponad normę dzień [emoji6]
My poprzednim razem mieliśmy złoty strzał, liczę na to, że skoro tym razem tak wydajnie działamy to coś z tego wyjdzie. Póki co na nic się nie nastawiam, jutro idę na monitoring sprawdzić czy w ogóle pękł.
Molestuj!

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy ☺wiedziałam że na Was mogę liczyć ☺właśnie wróciłam od córci z przedszkola z Mikołajek i tak mi się smutno robiło jak patrzyłam na znajomych z maluszkami i jak moje dziecko pół imprezy było bardziej zainteresowane bliźniaczkami koleżanki niż prezentem od Mikołaja ale postanowiłam musze zrobić wszystko żebyśmy poszły za rok do przedszkola we trzy albo w troje ☺musi być dobrze bo tak jak pisalyscie czasu nie cofniemy i KaSia86 dziękuję za motywację na Wielkanoc z koszyczkami maszerujemy wszystkie świecić jajeczka z dużymi brzuszkami ☺☺☺☺
 
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy [emoji5]wiedziałam że na Was mogę liczyć [emoji5]właśnie wróciłam od córci z przedszkola z Mikołajek i tak mi się smutno robiło jak patrzyłam na znajomych z maluszkami i jak moje dziecko pół imprezy było bardziej zainteresowane bliźniaczkami koleżanki niż prezentem od Mikołaja ale postanowiłam musze zrobić wszystko żebyśmy poszły za rok do przedszkola we trzy albo w troje [emoji5]musi być dobrze bo tak jak pisalyscie czasu nie cofniemy i KaSia86 dziękuję za motywację na Wielkanoc z koszyczkami maszerujemy wszystkie świecić jajeczka z dużymi brzuszkami [emoji5][emoji5][emoji5][emoji5]
Nooo i taka postawa mi się podoba [emoji16][emoji122] Ja mam 5 dni do @, jak przyjdzie to w Święta działamy [emoji16] Wielkanoc akurat fajny brzusio będzie [emoji16]
A dziś kurier przyniósł mi kolejną porcję ciuchów ciążowych [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nooo i taka postawa mi się podoba [emoji16][emoji122] Ja mam 5 dni do @, jak przyjdzie to w Święta działamy [emoji16] Wielkanoc akurat fajny brzusio będzie [emoji16]
A dziś kurier przyniósł mi kolejną porcję ciuchów ciążowych [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana życzę Ci z całego serca i trzymam kciuki żeby @ nie przyszła ☺a Ty za mnie trzymaj kciuki żeby @ przyszła jak najszybciej bo zaraz po niej zaczynam staranka ☺
 
Kochana życzę Ci z całego serca i trzymam kciuki żeby @ nie przyszła [emoji5]a Ty za mnie trzymaj kciuki żeby @ przyszła jak najszybciej bo zaraz po niej zaczynam staranka [emoji5]
No pewnie że trzymam! [emoji110][emoji110][emoji110] I oby starania były owocne i przyjemne [emoji16][emoji12][emoji178] A z moją @ zobaczymy, jak przyjdzie to będziemy dalej działać, choć po cichu jeszcze liczę, że już zaskoczyło [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nooo i taka postawa mi się podoba [emoji16][emoji122] Ja mam 5 dni do @, jak przyjdzie to w Święta działamy [emoji16] Wielkanoc akurat fajny brzusio będzie [emoji16]
A dziś kurier przyniósł mi kolejną porcję ciuchów ciążowych [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Niech nie przychodzi małpa jedna ;)
Ja dwa razy rodziłam w sierpniu, ale na Wielkanoc nigdy brzucha nie miałam :p
Jakoś dopiero w połowie maja się pokazywał... więc ciuchy ciążowe zawsze miałam bardzo letnie. Właściwie typowo ciążowych to tylko kilka sztuk, poza tym nosiłam swoje normalne, wszystko poza dżinsami dało się wykorzystać ;) to chyba jedyny pozytyw końcówki ciąży w lecie :/
 
Niech nie przychodzi małpa jedna ;)
Ja dwa razy rodziłam w sierpniu, ale na Wielkanoc nigdy brzucha nie miałam [emoji14]
Jakoś dopiero w połowie maja się pokazywał... więc ciuchy ciążowe zawsze miałam bardzo letnie. Właściwie typowo ciążowych to tylko kilka sztuk, poza tym nosiłam swoje normalne, wszystko poza dżinsami dało się wykorzystać ;) to chyba jedyny pozytyw końcówki ciąży w lecie :/
[emoji122] Niech nie przychodzi! [emoji16]
A jak u Ciebie? Sprawdziły się przeczucia i jest @?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
[emoji122] Niech nie przychodzi! [emoji16]
A jak u Ciebie? Sprawdziły się przeczucia i jest @?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
A nie, coś pokiełbasiło mi się w liczeniu przez tego Mikołaja :p
Termin @ jest na 7 ;) ale właściwie nie mam wątpliwości, że się pojawi :/
Za to znowu gorzej z zatokami, już nie mam siły, jeden dzień poprawa, a następny masakra. Dzisiaj to w ogóle nie mogę głową kręcić na boki, bo zaraz mam helikopter, no i boooli :( raczej jednak skończy się na antybiotyku
 
reklama
A nie, coś pokiełbasiło mi się w liczeniu przez tego Mikołaja [emoji14]
Termin @ jest na 7 ;) ale właściwie nie mam wątpliwości, że się pojawi :/
Za to znowu gorzej z zatokami, już nie mam siły, jeden dzień poprawa, a następny masakra. Dzisiaj to w ogóle nie mogę głową kręcić na boki, bo zaraz mam helikopter, no i boooli :( raczej jednak skończy się na antybiotyku
To może nie odciągaj tego i idź po antybiotyk... Później będzie ciężko wyleczyć [emoji53]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry