reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Manki u mnie to samo, wczoraj bylam u gina i bylo plamienie, kazala liczyc jako 1 dc. a to byl 26 dc ale licze od dzis 1 dc. jestem przeziebiona i pewnie dlatego tak malo leci. tez chcialam zrobic tarczycowe do konca tyg. ale nie wiem czy wyniki nie beda "sfalszowane" jak to prawie nie leci i do tego choroba ;-(
Ale masz okres normalnie? Tozn rozkreca sie, czy takie plamienie caly czas?
 
reklama
wczoraj o 9.00 mialam usg kontrolne to brudna glowice wyjela, pozniej przez reszte dnia bylo czysto. dzis tampon prawie czysty. i cholera wie jak to liczyc.
 
wczoraj o 9.00 mialam usg kontrolne to brudna glowice wyjela, pozniej przez reszte dnia bylo czysto. dzis tampon prawie czysty. i cholera wie jak to liczyc.
To rzeczywiscie kiepski troche okres, moze jeszcze poleci?
A wczesniej tez takie mialas?
Bo u mnie to trzecia @ po lyzeczkowaniu juz, na usg bylam dwa razy i niby wszystko ok. Ale mam teraz skierowanie na badanie krwi zeby sprawdzic co z hormonami. Mam isc miedzy 2 a 4 dniem takze wybiore sie w piatek. A w przyszlym tygodniu pojde do gin z wynikami zeby mi sprobowala wytlumaczyc co sie wlasciwie dzieje... :/
 
Witam :)



Powiem Ci, że ciężko... Mdłości i wymioty dają nieźle popalić. Jem na siłę, jak już zjem, to i tak wiszę na kiblu. Waga leci cały czas w dół.
Jeszcze się okazało, że mam sporego krwiaka, który się ulokował wokół jaja płodowego i je odkleja, tak więc leżakowanie kompletne, wstawanie tylko na siku. Liczę na to, że dzidzia jest silna i przetrwa to wszystko, a na razie leżę i czekam do 7 grudnia.
Daj znac jak tam po wizycie! <3 :D
 
no wlasnie mialam wczoraj wizyte i zrobila kontrolne usg, nic nie mowila. wiec pewnie nic nie widziala. nie wiem czy moze byc za szybko na pecherzyk w dniu okresu ? testowac mi do glowy nie przyszlo jak wczoraj na glowicy usg widzialam krew ;-)
 
reklama
Do góry