reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kochana będzie dobrze mąż Cię wygrzeje i przeziębienie szybko minie ☺ja też czekam na @ i mam nadzieje ze najpóźniej za tydzień się pojawi brzuch juz pobolewa wiec mam nadzieje ze to dobry znak ☺później kontrola i starania ☺mam dobre przeczucia i myślę że razem Nowy Rok zaczniemy wspaniałe w 2in1 ☺ kiedy ma być u Ciebie @?
W srode albo czwartek powinna byc.. Czyli lada dzien ale jakos sie nie zapowiada:/
 
Owulacyjny z dzisiaj :)
f672581b7f34d213f45a02cee1340679.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dzisjaj mam tak kiepski dzień ze nie wiem od rana płacze cały czas Juz myślałam że jest dobrze i pogodzilam się z moją tragedia a teraz siedzę przygotowuje Mikołaja dla mojej córci i myślę że już by był 4 miesiąc zaraz by było widać brzuszek i rycze i uświadomiłam sobie ze musze zacząć wszystko od początku dlaczego tak się stało miało być tak pięknie nie chce mi się juz nic chciałam się tak cieszyć tymi Świętami w ciazy z widocznym juz brzuszkiem juz nawet szukałam jakiejś fajnej sukieneczki ciążowej a tu nic nie układa się tak jak chciałam
 
Dziewczyny dzisjaj mam tak kiepski dzień ze nie wiem od rana płacze cały czas Juz myślałam że jest dobrze i pogodzilam się z moją tragedia a teraz siedzę przygotowuje Mikołaja dla mojej córci i myślę że już by był 4 miesiąc zaraz by było widać brzuszek i rycze i uświadomiłam sobie ze musze zacząć wszystko od początku dlaczego tak się stało miało być tak pięknie nie chce mi się juz nic chciałam się tak cieszyć tymi Świętami w ciazy z widocznym juz brzuszkiem juz nawet szukałam jakiejś fajnej sukieneczki ciążowej a tu nic nie układa się tak jak chciałam
Daj sobie trochę czasu... takich dni jak dziś jeszcze będziesz miała kilka zanim ochloniesz do tego stanu, że będziesz mogła swobodnie o tym rozmawiać. Bo zapomnieć całkowicie to się nie da. Wyplacz się, wyżal a zobaczysz że spojrzysz na to z innej strony.
Pamiętam jak też ciężko przechodziłam święta po poronieniu. A minęło wtedy 2 miesiące, bo ja urodziłam martwą córeczkę 22 października. A z kolei ostatnie święta były chyba rekompensatą za poprzednie, bo mimo że spędziłam je w szpitalu to były moje najcudowniejsze święta w życiu bo spędzone już w 3 a raczej w 4 bo Maja była z nami, patrzyła z góry na swojego tyle co urodzonego braciszka. Musisz dac sobie czas na żałobę, tak długo, jak to będzie konieczne a jak już będziesz gotowa to będziesz pod sercem nosiła swoje drugie życie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dzisjaj mam tak kiepski dzień ze nie wiem od rana płacze cały czas Juz myślałam że jest dobrze i pogodzilam się z moją tragedia a teraz siedzę przygotowuje Mikołaja dla mojej córci i myślę że już by był 4 miesiąc zaraz by było widać brzuszek i rycze i uświadomiłam sobie ze musze zacząć wszystko od początku dlaczego tak się stało miało być tak pięknie nie chce mi się juz nic chciałam się tak cieszyć tymi Świętami w ciazy z widocznym juz brzuszkiem juz nawet szukałam jakiejś fajnej sukieneczki ciążowej a tu nic nie układa się tak jak chciałam
Kochana ja Cie rozumiem tez bym jakos byla w 4-5msc. Musimy to przetrwac a bedzie dobrze:) zobaczysz:) usmiechnie sie do nas szczescie i bedziemy w ciazy.. Choc wiem ze mialo byc na swieta, ja tez tak chcialam, ale.. Widocznie Pan Bog wybral dla nas inna date;)
 
Kochana będzie dobrze mąż Cię wygrzeje i przeziębienie szybko minie ☺ja też czekam na @ i mam nadzieje ze najpóźniej za tydzień się pojawi brzuch juz pobolewa wiec mam nadzieje ze to dobry znak ☺później kontrola i starania ☺mam dobre przeczucia i myślę że razem Nowy Rok zaczniemy wspaniałe w 2in1 ☺ kiedy ma być u Ciebie @?
Juz sluz podbarwiony wiec moze za niedlugo @ przyjdzie.. A myslalam ze jednak nie teraz jeszcze.. Wg moich obliczen powinna przyjsc jutro albo pojutrze:)
 
reklama
Dziewczyny dzisjaj mam tak kiepski dzień ze nie wiem od rana płacze cały czas Juz myślałam że jest dobrze i pogodzilam się z moją tragedia a teraz siedzę przygotowuje Mikołaja dla mojej córci i myślę że już by był 4 miesiąc zaraz by było widać brzuszek i rycze i uświadomiłam sobie ze musze zacząć wszystko od początku dlaczego tak się stało miało być tak pięknie nie chce mi się juz nic chciałam się tak cieszyć tymi Świętami w ciazy z widocznym juz brzuszkiem juz nawet szukałam jakiejś fajnej sukieneczki ciążowej a tu nic nie układa się tak jak chciałam
Ja też miewam takie myśli... u mnie też byłby już 4 miesiąc... Ale nie da się cofnąć tego co już się stało [emoji20] Pomyśl sobie, że Wielkanoc możesz obchodzić z widocznym już brzuszkiem i się nie poddawaj [emoji178]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry