reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A ja codziennie przeglądam na fb grupę ciążową, podbudowuje mnie że niedługo i ja będę w temacie [emoji178] No i uwielbiam oglądać zdjęcia maluszków, brzuszków i testów [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A mnie coś rozkłada mocno :/
Trochę kaszanka, bo zwykle idzie w zatoki i kończy się antybiotykiem.
Teraz się zastanawiam co brać na ten mega katar?
Mam coś na grypę i ibuprofen. Jakaś tam szansa na ciążę jest jednak, ale termin na @ dopiero za tydzień. Czy te leki w ogóle miałoby jakiś wpływ teraz na ciążę? bo teraz jeszcze mogę się ratować, za tydzień już mogę iść prosto do lekarza po antybiotyk :no2:
 
Które u Ciebie były płodne? U mnie tak to wyglądało... [emoji4]Zobacz załącznik 785490

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

Teraz bedzie lepiej widac.
Te fioletowe kwiatuszki w rogu to plodne a caly kwiatuszek to owulka.
Wychodzi, ze plodne mam od 3 grudnia :)
c28ed7d5c57c070ba5b629a3be667722.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja będę wiedziała już za tydzień, akurat na Mikołajki ;)
Ale jakoś nie podejrzewam żeby się udało -_-
Raz, że najwyraźniej coś musi się jeszcze wyregulować, a dwa to, że jakoś mocno nie pracowaliśmy na ciążę :rolleyes2: ledwo dwa razy w teoretycznie "dni płodne".
W sumie szkoda, bo byłby fajny prezencik :)

Ale z drugiej strony termin na sierpień nie jest moim ulubionym (wbrew temu, co figuruje w metrykach moich dzieci :p), a poza tym będę mogła zrobić te badania w trakcie okresu. Jeśli coś wyjdzie, to przynajmniej będzie jakiś punkt odniesienia. Jeśli nie, to może trochę stresu mi odejdzie i może szybciej się wyreguluje...

No zobaczymy :)
Mysmy sie tez mocno nie starali wtedy w sierpniu.. 2 razy bylo i sie udalo:) wiec nie mozna z gory przesadzac:)
 
A mnie coś rozkłada mocno :/
Trochę kaszanka, bo zwykle idzie w zatoki i kończy się antybiotykiem.
Teraz się zastanawiam co brać na ten mega katar?
Mam coś na grypę i ibuprofen. Jakaś tam szansa na ciążę jest jednak, ale termin na @ dopiero za tydzień. Czy te leki w ogóle miałoby jakiś wpływ teraz na ciążę? bo teraz jeszcze mogę się ratować, za tydzień już mogę iść prosto do lekarza po antybiotyk :no2:
Mnie też rozłożyło, temperatura i ból gardła... W aptece nie mieli *spam*'u więc wzięłam paracetamol i na naturalne sposoby postawiłam- wolę nie ryzykować z lekami [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie coś rozkłada mocno :/
Trochę kaszanka, bo zwykle idzie w zatoki i kończy się antybiotykiem.
Teraz się zastanawiam co brać na ten mega katar?
Mam coś na grypę i ibuprofen. Jakaś tam szansa na ciążę jest jednak, ale termin na @ dopiero za tydzień. Czy te leki w ogóle miałoby jakiś wpływ teraz na ciążę? bo teraz jeszcze mogę się ratować, za tydzień już mogę iść prosto do lekarza po antybiotyk :no2:

Bierz teraz, poki zarodek odzywia sie z cialka zoltego :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry