reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny trzymam za Was wszystkie mocno kciuki [emoji110]i trochę Wam zazdroszczę tego oczekiwania na testowanie bo ja niestety jeszcze musze poczekać do pierwszej @ a już bym chciała mieć nadzieję że jest fasolka [emoji5]jestem bardzo niecierpliwa osoba
Też mi powiedziała pierw, że mam czekać. 6 tygodni minęło, poszłam na kontrolę i mówi, że taki piękny pęcherzyk żeby działać, a nie marudzić. Także to chyba nie ma reguły, skoro moja po 4tyg zmieniła zdanie.
Ja tez jestem strasznie niecierpliwa a do tego lubię sobie wkręcać wszystko o możliwe więc rozumiem Twój ból. Będzie dobrze [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny☺mam nadzieje ze szybko zleci do pierwszej @ i oby pojawiła się jak najszybciej ☺a później w pierwszym cyklu się uda ,mam dobre przeczucie ☺☺
 
Też mam dziś taki dzień że chciałabym już zaraz wiedzieć czy nasze starania coś przyniosą, a tu trzeba przeszło tydzień czekać :/ strasznie to wkurzające
 
Ja będę wiedziała już za tydzień, akurat na Mikołajki ;)
Ale jakoś nie podejrzewam żeby się udało -_-
Raz, że najwyraźniej coś musi się jeszcze wyregulować, a dwa to, że jakoś mocno nie pracowaliśmy na ciążę :rolleyes2: ledwo dwa razy w teoretycznie "dni płodne".
W sumie szkoda, bo byłby fajny prezencik :)

Ale z drugiej strony termin na sierpień nie jest moim ulubionym (wbrew temu, co figuruje w metrykach moich dzieci :p), a poza tym będę mogła zrobić te badania w trakcie okresu. Jeśli coś wyjdzie, to przynajmniej będzie jakiś punkt odniesienia. Jeśli nie, to może trochę stresu mi odejdzie i może szybciej się wyreguluje...

No zobaczymy :)
 
Też mam dziś taki dzień że chciałabym już zaraz wiedzieć czy nasze starania coś przyniosą, a tu trzeba przeszło tydzień czekać :/ strasznie to wkurzające
My jesteśmy na podobnym etapie- myślisz że za tydzień test już coś wykaże? Ja planowałam tak z 1,5 tygodnia minimum bo będę się tylko wkurzać że nie wychodzi test [emoji12] Z drugiej strony jutro dostarczą mi pakę 20 testów to można i codziennie robić [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najlepiej "bzyknąć i zapomnieć" [emoji14]
I dać się zaskoczyć po dwóch tygodniach ;)
Tylko kto tak potrafi?:confused:
Ja tak w pierwszej zaplanowanej przez mojego męża ciąży miałam [emoji16] Obejrzałam się jak okres spóźniał się dwa tygodnie i dopiero test zrobiłam [emoji23] A to był już koniec 5 tygodnia [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tak w pierwszej zaplanowanej przez mojego męża ciąży miałam [emoji16] Obejrzałam się jak okres spóźniał się dwa tygodnie i dopiero test zrobiłam [emoji23] A to był już koniec 5 tygodnia [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Heh, no nasza pierwsza to w ogóle sama się zaplanowała :p
Też jakoś dwa tygodnie po terminie test zrobiłam.
I w ogóle byłam absolutnie przekonana, że to nie ciąża:sorry:
 
Do góry