reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Jeszcze dużo za wcześnie, to dopiero trzeci dzień więc zacznę gdzieś za tydzień... Ostatnio wyszedł pozytywny tydzień przed terminem @...
Kurcze jak mi się w głowie kręci... [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki ☺
Ja z niecierpliwością czekam na pierwsza @ jeszcze nigdy tak nie miałam ☺a później intensywnie działamy ☺
Dzisjaj na innym forum przeczytałam piękne słowa które dodały mi wiary ☺
"Nasze maleństwa nie odeszły one tylko zmieniły datę przyjścia na świat "
 
Trzymam kciuki [emoji5]
Ja z niecierpliwością czekam na pierwsza @ jeszcze nigdy tak nie miałam [emoji5]a później intensywnie działamy [emoji5]
Dzisjaj na innym forum przeczytałam piękne słowa które dodały mi wiary [emoji5]
"Nasze maleństwa nie odeszły one tylko zmieniły datę przyjścia na świat "
Też to czytałam... i wierzę że moja Helenka wybrała sobie sierpniową datę spotkania [emoji178]
Trzymam kciuki i za Ciebie kochana [emoji178][emoji110]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
anik90
Jaka decyzję podjęłas działasz czy jeszcze czekasz ?
W tym msc juz mam po owu, ale specjalnie czekalismy bo daje w przyszlym tyg cv i podanie do pracy. Teraz czekam do 7-8 grudnia na @ i mysle ze do 2 tyg powinno sie cos wyjasnic z ta praca i w grudniu kolo polowy grudnia trafia mi plodne to sie zaczniemy starac. Jesli z pracy beda nici:p
 
reklama
Kasia, Ty chyba z tego co kojarzę mieszkasz za granicą, tam mają trochę inne myślenie. Faktycznie w Polsce mówią, że po zabiegu to co najmniej 3 miesiące, niektórzy nawet twierdzą, że 6 [emoji52]
Ja byłam na kontroli 2 tyg po i lekarka mi powiedziała, że wszystko się oczyścić ładnie, endo 7mm więc już myślałam, że pozwoli odrazu się starać, a ona mi tu wyskakuje, że bezwzględnie jeden czekać. Ale ufam jej więc grzecznie czekam

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi po czwartkowej wizycie powiedziala ze moge od razu sie starac. Na poczatku powiedziala 3msc ale to mowila jak kierowala mnie na zabieg a teraz zmienila zdanie bo ladnie sie zagoilo..:)
 
Do góry