reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Szynke wole jesc niz macac ;)

Tez sie za specjalnie nie interesowalam tym wszystkim, tzn. wiedzialam wszystko co i jak ale mialam wszystko zawsze jak w zegarku i dlatego nie obserwowalam jakos specjalnie organizmu i cyklu.
Teraz obserwacja raczej i tak wiele Ci nie powie bo teraz nie masz normalnego cyklu, cialo dochodzi do normy i przebiega to po prostu inaczej niz zwykly cykl. Takze nie stresuj sie. Wszystko na bank jest okej. Dla spokoju ducha mozesz isc zrobic bete :)
Te autokorekty mnie wykończą [emoji23]
Może zacznę faktycznie na szynkę żeby dojść do wprawy [emoji6]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jesli macie mozliwosc pogadania z psychologiem to polecam :) od 1,5 chodze na terapie, od ponad 3 choruje na depresje. Wygadanie sie i zobaczenie wielu rzeczy z innej perspektywy ogromnie mi pomoglo.
 
Wydaje mi się, że w niektórych przypadkach lepiej iść do specjalisty wcześniej.
Ewelina może spróbuj iść już teraz, chyba sama sobie nie poradzisz kochana. Ja też poszukuje u siebie w mieście kogoś dobrego, kto wyciągnie mnie z moich pesymistycznych jakże uroczych urojeń

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Zdecydowanie polecam. Jesli tylko macie możliwość to nawet się nie zastanawiajcie. To co nas spotkali jest tragedią, która bedzie w nas do końca życia. Musimy nauczyć się z nią żyć

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z specjalistą chciałabym jeszcze poczekać. Powiedziałam sobie ze wezmę się za siebie od nowego roku zrobię wszystkie możliwe badania itp i jak będzie trzeba pójdę do psychologa narazie daje sobie jeszcze miesiąc czasu. Dziękuję wam dziewczyny ze tak miło mnie przyjeliscie do grona :*

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej, zagladam tu rzadko, bo ciezko mi czytac kolejne smutne historie :(
u mnie finisz, Nataniel kopie niemilosiernie a niby dzieci na tym etapie sa ospale :D hehe, leci nam 36 tydzien :) juz blizej niz dalej :)
Baslan jak tam tsh?
Rozmaryn jak sie czujesz?
Trzymam mocno kciuki za staraczki i o to by sie udalo, bo sie uda, marzenia sie spelniaja, tylko trzeba walczyc zawziecie :)
 
Avis co u Ciebie???

Ja od dziś zaczynam nowy cykl. Miesiączka nad ranem pszyszła.

Milka dziękuję, że pytasz :) U mnie ciąg dalszy leżakowania, ale teraz jak się fatalnie czuję, to nawet mi to pasuje. Mam okropne mdłości, a co za tym idzie? Oczywiście wymioty. Nie ma znaczenia czy to rano, dzień, czy wieczór. Mój dzień zaczyna się wiszeniem na kiblu i zazwyczaj tak się kończy... Jem na siłę, tylko po to aby coś zjeść, ale zazwyczaj i tak to zwracam... I tak w kółko, jem, rzygam... Próbuję wszystkiego co się da, ale jeszcze nie znalazłam na siebie sposobu.
W środę mam wizytę, to może mój gin mi coś poleci.

A Ty jak się czujesz kochana? Trzymam kciuki, żeby ten cykl był Twój :)
 
Milka dziękuję, że pytasz :) U mnie ciąg dalszy leżakowania, ale teraz jak się fatalnie czuję, to nawet mi to pasuje. Mam okropne mdłości, a co za tym idzie? Oczywiście wymioty. Nie ma znaczenia czy to rano, dzień, czy wieczór. Mój dzień zaczyna się wiszeniem na kiblu i zazwyczaj tak się kończy... Jem na siłę, tylko po to aby coś zjeść, ale zazwyczaj i tak to zwracam... I tak w kółko, jem, rzygam... Próbuję wszystkiego co się da, ale jeszcze nie znalazłam na siebie sposobu.
W środę mam wizytę, to może mój gin mi coś poleci.

A Ty jak się czujesz kochana? Trzymam kciuki, żeby ten cykl był Twój :)
Uroki ciąży :) po 12TC na szczęście wszystkie dolegliwości się zmiejszają. Byłaś już u ginekologa?

U mnie miesiączki ciąg dalszy. Jeszcze przyplątało się zapalenie ucha. Ibuprom zatoki i krople do uszu pomagają doraźnie, nie chcę wylądować na antybiotyku.


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milka dziękuję, że pytasz :) U mnie ciąg dalszy leżakowania, ale teraz jak się fatalnie czuję, to nawet mi to pasuje. Mam okropne mdłości, a co za tym idzie? Oczywiście wymioty. Nie ma znaczenia czy to rano, dzień, czy wieczór. Mój dzień zaczyna się wiszeniem na kiblu i zazwyczaj tak się kończy... Jem na siłę, tylko po to aby coś zjeść, ale zazwyczaj i tak to zwracam... I tak w kółko, jem, rzygam... Próbuję wszystkiego co się da, ale jeszcze nie znalazłam na siebie sposobu.
W środę mam wizytę, to może mój gin mi coś poleci.

A Ty jak się czujesz kochana? Trzymam kciuki, żeby ten cykl był Twój :)
no i przypomnialas mi moje poczatki ciazy, ale spoko, lacze sie w bolu, bo koncowke mam taka sama :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry