reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Nawet nie wiesz jak bardzo [emoji3] Czasem się zastanawiam czy aby na pewno wszystko ze mną w porządku [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
I tak powinno być ;) też bym chciała chodź odrobinkę być taka optymistką ;) kolejny powód do radości ze tu trafiłam masz dużo pozytywnej energii

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
O jaka wiedźma z Twojej szefowej oczywiście z całym szacunkiem, ale ciąża to nie wyścig widać że jest mało dojrzałą osobą. Dawno miałaś poronienie ? Jak długo czekasz na @ ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie dzisiaj mija 5tyg. Wszyscy mówią, że nawet do 6 można czekać, że to normalne. Czekam zatem, ale coś skubana się nie śpieszy.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dokładnie dzisiaj mija 5tyg. Wszyscy mówią, że nawet do 6 można czekać, że to normalne. Czekam zatem, ale coś skubana się nie śpieszy.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Martus, tez swirowalam, zreszta pisalam Ci o tym na starczkach. A swirowalam tym bardziej, ze bylam pewna, ze cos jest nie tak bo dwa razy w ciagu tych 6 tygodni dostalam jednorazowegi krwawienia. Raz na spacerze, na szczescie niedaleko domu bo mi doslownie krew po nogach poleciala. Myslalam, ze kompletnie sie popsulam.
A @ kazala na siebie czekac rowne 6 tygodni, przyszla dzien przed kontrola u gina. Chyba sie, przestraszyla, ze ja beda na chama wywolywac ;)
Wszystko wrociolo do normy :)
 
Martus, tez swirowalam, zreszta pisalam Ci o tym na starczkach. A swirowalam tym bardziej, ze bylam pewna, ze cos jest nie tak bo dwa razy w ciagu tych 6 tygodni dostalam jednorazowegi krwawienia. Raz na spacerze, na szczescie niedaleko domu bo mi doslownie krew po nogach poleciala. Myslalam, ze kompletnie sie popsulam.
A @ kazala na siebie czekac rowne 6 tygodni, przyszla dzien przed kontrola u gina. Chyba sie, przestraszyla, ze ja beda na chama wywolywac ;)
Wszystko wrociolo do normy :)
Pamiętam, szczerze mówiąc Twoja odpowiedź spowodowała, że trochę się uspokoiłam, także dzięki [emoji8].
Ja mam problem z tym, że nigdy do tej.pory nie interesował mnie sluz, szyjka, owulacje i cała ta reszta. Jakby mało było myślenia i urojeń odnośnie zepsucia to jeszcze teraz oglądam śluz o ile jest, macam szynkę, aczkolwiek niewiele mi to daje bo nic z tego nie rozumiem [emoji13]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślę że już nie ma u mnie pozytywnego nastawienia. Co miesiąc sobie powtarzam ze wrzucam na luz i co miesiąc gdy przychodzi @ się załamuje. Jest mi strasznie ciężko się z tym pogodzić myślę o tym że byłabym już w 5 miesiącu .... wiem ze nie powinnam o tym tak myśleć, w ten sposób ale się nie da myśleć inaczej. Teraz też czuje że ta cholerna @ przyjdzie. W tym miesiącu się już nie nastawiam ;(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom

Z takim podejściem ciężko Ci będzie cokolwiek zdziałać. Musisz odpuścić, daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz a dopiero potem zacznij starania. Bo coraz bardziej się nakrecasz aż w końcu będzie tak źle, że będziesz potrzebowała wizyty specjalisty.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pamiętam, szczerze mówiąc Twoja odpowiedź spowodowała, że trochę się uspokoiłam, także dzięki [emoji8].
Ja mam problem z tym, że nigdy do tej.pory nie interesował mnie sluz, szyjka, owulacje i cała ta reszta. Jakby mało było myślenia i urojeń odnośnie zepsucia to jeszcze teraz oglądam śluz o ile jest, macam szynkę, aczkolwiek niewiele mi to daje bo nic z tego nie rozumiem [emoji13]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Szynke wole jesc niz macac ;)

Tez sie za specjalnie nie interesowalam tym wszystkim, tzn. wiedzialam wszystko co i jak ale mialam wszystko zawsze jak w zegarku i dlatego nie obserwowalam jakos specjalnie organizmu i cyklu.
Teraz obserwacja raczej i tak wiele Ci nie powie bo teraz nie masz normalnego cyklu, cialo dochodzi do normy i przebiega to po prostu inaczej niz zwykly cykl. Takze nie stresuj sie. Wszystko na bank jest okej. Dla spokoju ducha mozesz isc zrobic bete :)
 
reklama
Z takim podejściem ciężko Ci będzie cokolwiek zdziałać. Musisz odpuścić, daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz a dopiero potem zacznij starania. Bo coraz bardziej się nakrecasz aż w końcu będzie tak źle, że będziesz potrzebowała wizyty specjalisty.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wydaje mi się, że w niektórych przypadkach lepiej iść do specjalisty wcześniej.
Ewelina może spróbuj iść już teraz, chyba sama sobie nie poradzisz kochana. Ja też poszukuje u siebie w mieście kogoś dobrego, kto wyciągnie mnie z moich pesymistycznych jakże uroczych urojeń

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry