reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ją mam na początek lutego (mam nadzieję że wytrzymam do połowy stycznia). Lux u mnie brakuje tylko właściwie kosmetyków ale ja większość rzeczy mam po starszemu.
 
Wogóle się nie starałam. Ta ciąża to totalna wpadka. Chodziłam do psychologa, ona pomogła mi się odbić od dna. Postanowiliśmy odłożyć starania na koniec roku zająć się pracą i remontem domu, nawet kupiliśmy nowy samochód i w momencie kiedy było nam że sobą naprawdę super wpadliśmy i to przy pełnym zabezpieczeniu ☺ tak miało być
Rozmaryn a długo się starałaś o dzidzie ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wogóle się nie starałam. Ta ciąża to totalna wpadka. Chodziłam do psychologa, ona pomogła mi się odbić od dna. Postanowiliśmy odłożyć starania na koniec roku zająć się pracą i remontem domu, nawet kupiliśmy nowy samochód i w momencie kiedy było nam że sobą naprawdę super wpadliśmy i to przy pełnym zabezpieczeniu [emoji5] tak miało być
O matko jak fajnie zazdroszczę :) I cieszę się bardzo jesteś przykładem ze wyluzowanie pomaga

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry