reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ogolnie przed zajsciem w ciaże mialam dni płodne wlaśnie w tym czasie, 18-23 dzien miesiaca. wiec powiem Ci szczerze że się przestraszylam bo wczoraj sobie pobaraszkowaliśmy a mialam ten cykl ze staraniami odczekać.
Nie stresuj się, nawet jeśli zajdziesz w ciążę to tylko się cieszyć [emoji3]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja też zawsze apteczne kupowałam, ale można było zbankrutować przy takich ilościach jakie robiłam [emoji23] Chociaż znalazłam testy Bobo Test Duo (2 testy w pudełku za 10zł) więc nie było źle, ale jak wykupiłam wszystkie w swojej aptece, trzeba było pojedyncze kupować [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Może i ja spróbuje teraz mam jeden schowany w szafce a narazie nie chodzę do apteki niech o mnie trochę zapomną heh

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też zaczeliśmy okolo1,5 tyg po poronieniu. zastanawiam się jak to się ma do owulacji… ginekol kazal mi liczyć od 11.11.br. pierwszy dzień cyklu a ja akurat dziś postanowiłam zbadać sobie szyjkę i jest tak wysoko że wręcz nie wyczuwalna. A to chyba za szybko na owulację, co myślicie?
Ja niestety malo się na tym znam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślę że już nie ma u mnie pozytywnego nastawienia. Co miesiąc sobie powtarzam ze wrzucam na luz i co miesiąc gdy przychodzi @ się załamuje. Jest mi strasznie ciężko się z tym pogodzić myślę o tym że byłabym już w 5 miesiącu .... wiem ze nie powinnam o tym tak myśleć, w ten sposób ale się nie da myśleć inaczej. Teraz też czuje że ta cholerna @ przyjdzie. W tym miesiącu się już nie nastawiam ;(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Też mam takie myśli jak Ty, co prawda czekam na pierwszą @ po poronieniu, która jak mi się wydaje nigdy nie przyjdzie. A już na pewno nie pomaga mi fakt, że moja szefowa właśnie oznajmiła, że jest w ciąży, zwłaszcza, że zaszła tylko " na pokaz", żeby "wygrać ze mną wyścig ", gdyż wg niej ja jako niemężatka nie mogę mieć dziecka pierwsza. Chora sytuacja.
Jestem z Tobą [emoji9] myślę, że czasem gdy się za bardzo chce los płata figle, bo jak widać nie ma sprawiedliwości.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mam takie myśli jak Ty, co prawda czekam na pierwszą @ po poronieniu, która jak mi się wydaje nigdy nie przyjdzie. A już na pewno nie pomaga mi fakt, że moja szefowa właśnie oznajmiła, że jest w ciąży, zwłaszcza, że zaszła tylko " na pokaz", żeby "wygrać ze mną wyścig ", gdyż wg niej ja jako niemężatka nie mogę mieć dziecka pierwsza. Chora sytuacja.
Jestem z Tobą [emoji9] myślę, że czasem gdy się za bardzo chce los płata figle, bo jak widać nie ma sprawiedliwości.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
O jaka wiedźma z Twojej szefowej oczywiście z całym szacunkiem, ale ciąża to nie wyścig widać że jest mało dojrzałą osobą. Dawno miałaś poronienie ? Jak długo czekasz na @ ?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki kochane, dajcie sobie czas, pozwolce sobie na zalobe, badzcie dla siebie lagodne. Najwazniejsza jest pasychika, ona cierpi bardziej niz cialo i potrzebuje wiecej czasu na uzdrowienie.
Ja zarzekalam sie, ze nigdy wiecej dzieci, ze nie dam rady przechodzic jeszcze raz przez to, ze moze za 2 lata sprobujemy.
Odpuscilam, pogodzilam sie z tym co sie stalo, minelo niecale 5 miesiecy i zobaczcie, czekam z niecierpliwoscia na @ bo zaczynamy starania :)
I nie moge sie ich doczekac [emoji173]️[emoji4]
 
Może i ja spróbuje teraz mam jeden schowany w szafce a narazie nie chodzę do apteki niech o mnie trochę zapomną heh

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Haha mi też już głupio było bo tylko testy kupowałam [emoji23] Nie chcę wiedzieć co te babki z apteki myślały [emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczynki kochane, dajcie sobie czas, pozwolce sobie na zalobe, badzcie dla siebie lagodne. Najwazniejsza jest pasychika, ona cierpi bardziej niz cialo i potrzebuje wiecej czasu na uzdrowienie.
Ja zarzekalam sie, ze nigdy wiecej dzieci, ze nie dam rady przechodzic jeszcze raz przez to, ze moze za 2 lata sprobujemy.
Odpuscilam, pogodzilam sie z tym co sie stalo, minelo niecale 5 miesiecy i zobaczcie, czekam z niecierpliwoscia na @ bo zaczynamy starania :)
I nie moge sie ich doczekac [emoji173]️[emoji4]
A może już w tym miesiącu u Ciebie nie przyjdzie @

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry