reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczyny ja mam pytanko.. Bo czeka mnie wizyta u gina po pierwszej @ od zabiegu i jak to bylo u was? Bo gadalam dzis z kolezanka i ona mi powiedziala ze jej wizyta po pierwszej @ wygladala tak ze weszla, lekarz zobaczyl tylko wynik badania hp i PowiedzIal ze jak beda chcieli rozpocZąć nowe starania to ma znow przyjsc i skieruje na jakies badania. Nie badal ja, nic, usg nie zrobil. I kazal odczekac z pol roku a raz poronila w lato teraz. W szpitalu jej powiedzieli ze ma odczekac dwie @. Tez zglupiala.. Ale ona czeka. Ale zdziwilam ze w ogole jej nie przebadał. Wy tez nie bylyscie badane po poronieniu, po pierwszej @?
U mnie wizyta co prawda za tydzień (2 tygodnie po zabiegu) ale lekarz odrazu zapowiedział, że usg przede wszystkim zrobimy... Jeśli chodzi o kolejne starania, też zgłupiałam bo lekarz który dawał mi wypis ze szpitala, powiedział że krwawienie po zabiegu mogę traktować jak okres, a ze staraniami nie musimy czekać w ogóle... Z drugiej strony w internecie jest tyle sprzecznych opinii, nawet do 6mcy każą czekać... Dlatego zobaczę jaka będzie opinia mojego lekarza. Myślę, że jak wszystko będzie zagojone, nie będzie przeciwwskazań [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
TYLKO JEDNA KRESKA :(
CHYBA SOBIE UROIŁAM TĄ CIĄŻĘ
20161117_073405.jpg


Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 20161117_073405.jpg
    20161117_073405.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 265
Ja razpakowalam sie 4 śni temu :)

Po 22 odeszly mi wody a o 2.53urodzila sie Rozalka. Troszkę mała bo miała 2890 g i 49 cm. Wszystkie ubranka na niej wisza:D nawet 50. Walczymy o przybranie na wadze. Karmimy sie cycem wiec dopiero tak na prawde od dzisiejszego popoludnia mam mleko. Kontrola wagi w sobote. Bardzo sie ciesze ze już za nami to wszystko. Mala jest w domku ja dobrze dochodzę do siebie wiec oby tak dalej.

Niestety nie widze zdjęcia malutkiej ale na pewno jest sliczna :) gratulacje






Gratuluję z całego serca :-)
U mnie wizyta co prawda za tydzień (2 tygodnie po zabiegu) ale lekarz odrazu zapowiedział, że usg przede wszystkim zrobimy... Jeśli chodzi o kolejne starania, też zgłupiałam bo lekarz który dawał mi wypis ze szpitala, powiedział że krwawienie po zabiegu mogę traktować jak okres, a ze staraniami nie musimy czekać w ogóle... Z drugiej strony w internecie jest tyle sprzecznych opinii, nawet do 6mcy każą czekać... Dlatego zobaczę jaka będzie opinia mojego lekarza. Myślę, że jak wszystko będzie zagojone, nie będzie przeciwwskazań [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Tyle ile lekarzy tyle jest opinii na temat starań. Jedni każą odrazu, drudzi każą odczekać 3 cykle a jeszcze inni pół roku. Najlepiej porozmawiać z zaufanym lekarzem.
Aa no i pierwsze słyszę, aby krwawienie po zabiegu traktować jak okres
TYLKO JEDNA KRESKA :(
CHYBA SOBIE UROIŁAM TĄ CIĄŻĘ Zobacz załącznik 783370

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie to były pozostałości po poprzedniej ciąży. Dlatego Ci pisałam żeby zrobić betę i zobaczyć czy przyrasta czy nie

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja mam pytanko.. Bo czeka mnie wizyta u gina po pierwszej @ od zabiegu i jak to bylo u was? Bo gadalam dzis z kolezanka i ona mi powiedziala ze jej wizyta po pierwszej @ wygladala tak ze weszla, lekarz zobaczyl tylko wynik badania hp i PowiedzIal ze jak beda chcieli rozpocZąć nowe starania to ma znow przyjsc i skieruje na jakies badania. Nie badal ja, nic, usg nie zrobil. I kazal odczekac z pol roku a raz poronila w lato teraz. W szpitalu jej powiedzieli ze ma odczekac dwie @. Tez zglupiala.. Ale ona czeka. Ale zdziwilam ze w ogole jej nie przebadał. Wy tez nie bylyscie badane po poronieniu, po pierwszej @?
Ja poszlam na kontrole i mialam robione USG. Zadnych dodatkowych badan mi nie zlecili, ale jakies tam byly robione wczesniej w szpitalu. USG mysle, ze powinni zrobic zawsze, co do reszty zalecanych badan, to chyba zalezy od sytuacji, tzn czy kolezanka ma juz dzieci, czy to bylo pierwsze poronienie, jakie byly wyniki moczu, morfologii, ktory to byl tydzien itp
 
anik jak plamilam to poszlam na wizyte i gin mi powiedzial ze pecherzyk "idzie" w kierunku poronienia i kazal przyjsc po pierwszej @ na usg, tak tez zrobilam, stwierdzil ze jest czysto i mozna sie starac.
 
TYLKO JEDNA KRESKA :(
CHYBA SOBIE UROIŁAM TĄ CIĄŻĘ Zobacz załącznik 783370

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
<3 Jesli nie teraz, to bedzie szansa w nastepnym cyklu :) glowa do gory! Jajnik dalej boli? Ja czasem podczas owulacji sie zwijam z bolu, szczegolnie po odstawieniu anty albo wlasnie teraz po poronieniu bolalo nawet bardziej niz zwykle...
 
<3 Jesli nie teraz, to bedzie szansa w nastepnym cyklu :) glowa do gory! Jajnik dalej boli? Ja czasem podczas owulacji sie zwijam z bolu, szczegolnie po odstawieniu anty albo wlasnie teraz po poronieniu bolalo nawet bardziej niz zwykle...
Boli ale już mniej. Piersi też bolą.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie wizyta co prawda za tydzień (2 tygodnie po zabiegu) ale lekarz odrazu zapowiedział, że usg przede wszystkim zrobimy... Jeśli chodzi o kolejne starania, też zgłupiałam bo lekarz który dawał mi wypis ze szpitala, powiedział że krwawienie po zabiegu mogę traktować jak okres, a ze staraniami nie musimy czekać w ogóle... Z drugiej strony w internecie jest tyle sprzecznych opinii, nawet do 6mcy każą czekać... Dlatego zobaczę jaka będzie opinia mojego lekarza. Myślę, że jak wszystko będzie zagojone, nie będzie przeciwwskazań [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
To szybko idziesz na kontrole. Mi powiedziano ze mam sie zglosic po pierwszej @ i tez tak czekalam do okresu i teraz sie bede zapisywac.. Moze uda nam sie razem zajsc w ciaze:) ja jestem ciekawa co mi powie, czy sie pogoilo bo jesli tak to ja tez bym nie widziała przeciwskazan tym bardziej ze jak juz ktos tutaj powiedział ze oni specjalnie kaza czekac dla samego komfortu psychicZnego:)
 
reklama
Do góry