reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Bafinko ogromne gratulacje :-) ja też niestety zdjęcia nie widzę ale doszły mnie słuchy że masz śliczną Księżniczkę :-)

Mój Piotrek zaczyna i gadać i chodzić za rękę, coraz więcej psoci a co za tym idzie nie można go spuścić z oka nawet na minutę. Ale i tak jest naszym największym i.najukochanszym cudem :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Że beta rośnie, to na testach też da się zauważyć ;)
Ale czy przyrasta jak trzeba, to już trzeba w lab sprawdzać.
Także zależy jakie jest pytanie :D
A: czy to ciąża?
B: czy ciąża się dobrze rozwija?
;)
Wiesz co puki co chciałabym wiedzieć czy jestem w ciąży. Tak naprawdę wynik bety może mi odebrać nadzieję, a chciałabym wierzyć w to, że to jednak ciąża.
Co do tego czy to utrzymująca się beta po poronieniu to chyba nie bo robiłam jakiś czas temu test i on wyszedł negatywny.

Kasia jeśli by się udało to termin miałabym na koniec lipca początek sierpnia zalerzy jak lekarz by mi to wyliczył. Ogulnie czuję się jak bym była w ciąży, ale dzisiejszy test popołudniowy wyszedł negatywny. Rano zrobie kolejny i tu na pewno będę miała odpowiedź. Chyba, że te testy są do du... to nadal będę w zawiezeniu.
Puki nie dostanę miesiączki będę miała nadzieję.

Gratuluję już rozpakowanym mamusią. Niech dzieciaczki rosną zdrowo.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bafinko Kornelka śliczna! Gratulacje :)
U nas dobrze, dziękuję że pytasz. Julka rośnie, gada po swojemu i cały dzień się śmieje. A jak wracam po pracy to nie odstępuje mnie na krok ;)

Milka beta po poronieniu może się utrzymywać nawet do kilku tygodni-wszystko zależy od tego który to był tydzień ciąży i jak wysoko beta podrosła. U mnie spadała długo, a pierwszą @ po stracie miałam po ponad 6 tygodniach. Życzę by jednak to była ciąża skoro tak byś chciała :)

Kamkaz super że Piotruś taki kontaktowy :) i zaczyna chodzić-zobaczysz parę tyg i będzie śmigał jak torpeda ;)
 
Dziewczyny ja mam pytanko.. Bo czeka mnie wizyta u gina po pierwszej @ od zabiegu i jak to bylo u was? Bo gadalam dzis z kolezanka i ona mi powiedziala ze jej wizyta po pierwszej @ wygladala tak ze weszla, lekarz zobaczyl tylko wynik badania hp i PowiedzIal ze jak beda chcieli rozpocZąć nowe starania to ma znow przyjsc i skieruje na jakies badania. Nie badal ja, nic, usg nie zrobil. I kazal odczekac z pol roku a raz poronila w lato teraz. W szpitalu jej powiedzieli ze ma odczekac dwie @. Tez zglupiala.. Ale ona czeka. Ale zdziwilam ze w ogole jej nie przebadał. Wy tez nie bylyscie badane po poronieniu, po pierwszej @?
 
Dziewczyny ja mam pytanko.. Bo czeka mnie wizyta u gina po pierwszej @ od zabiegu i jak to bylo u was? Bo gadalam dzis z kolezanka i ona mi powiedziala ze jej wizyta po pierwszej @ wygladala tak ze weszla, lekarz zobaczyl tylko wynik badania hp i PowiedzIal ze jak beda chcieli rozpocZąć nowe starania to ma znow przyjsc i skieruje na jakies badania. Nie badal ja, nic, usg nie zrobil. I kazal odczekac z pol roku a raz poronila w lato teraz. W szpitalu jej powiedzieli ze ma odczekac dwie @. Tez zglupiala.. Ale ona czeka. Ale zdziwilam ze w ogole jej nie przebadał. Wy tez nie bylyscie badane po poronieniu, po pierwszej @?
U mnie usg jest na każdej wizycie. Szczególnie po zabiegu to powinno być zrobione, bo skąd niby lekarz ma wiedzieć czy się wszystko zagoilo? Co rentgen ma w oczach? Dla mnie usg to podstawa i raczej jest konieczne.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
hej dziewczyny:) jakiś czas mnie nie było tydz temu urodził się mój cud. Walczcie ja miałam 3 poronienia pod rząd w tym ciążę pozamaciczną już nie miałam nadziei a jednak się udało.. nie mówię że było łatwo ale na pewno było warto. Kornelia jest cudowna. Życzę powodzenia nowym staraczką po stracie i przesyłam zdjęcie na zachętę:)
Zobacz media 718053Zobacz media 718054
beti i jak byłaś u lekarza?? &&&&&&&&&& nadal zaciśnięte

anecka jak ta u ciebie? jeszcze w dwupaku?

lux rozmaryn a wy jak się czujecie??

kamkaz natka jak wasze szkraby??
Ja razpakowalam sie 4 śni temu :)

Po 22 odeszly mi wody a o 2.53urodzila sie Rozalka. Troszkę mała bo miała 2890 g i 49 cm. Wszystkie ubranka na niej wisza:D nawet 50. Walczymy o przybranie na wadze. Karmimy sie cycem wiec dopiero tak na prawde od dzisiejszego popoludnia mam mleko. Kontrola wagi w sobote. Bardzo sie ciesze ze już za nami to wszystko. Mala jest w domku ja dobrze dochodzę do siebie wiec oby tak dalej.

Niestety nie widze zdjęcia malutkiej ale na pewno jest sliczna :) gratulacje






 
reklama
Do góry