reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

To szybko idziesz na kontrole. Mi powiedziano ze mam sie zglosic po pierwszej @ i tez tak czekalam do okresu i teraz sie bede zapisywac.. Moze uda nam sie razem zajsc w ciaze:) ja jestem ciekawa co mi powie, czy sie pogoilo bo jesli tak to ja tez bym nie widziała przeciwskazan tym bardziej ze jak juz ktos tutaj powiedział ze oni specjalnie kaza czekac dla samego komfortu psychicZnego:)
Mój stan psychiczny zdecydowanie pozwala na kolejne starania [emoji4] Więc idziemy na kontrolę i do dzieła Kochana, działamy [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
hyhy, na kazde kolejne trudniej czas wygospodarowac ;)
My z kolei za 3 razem zeby zaciazyc wyjechalismy na weekend i dzieci z tesciami zostawilismy :sorry2:
 
Dziewczyny ja mam pytanko.. Bo czeka mnie wizyta u gina po pierwszej @ od zabiegu i jak to bylo u was? Bo gadalam dzis z kolezanka i ona mi powiedziala ze jej wizyta po pierwszej @ wygladala tak ze weszla, lekarz zobaczyl tylko wynik badania hp i PowiedzIal ze jak beda chcieli rozpocZąć nowe starania to ma znow przyjsc i skieruje na jakies badania. Nie badal ja, nic, usg nie zrobil. I kazal odczekac z pol roku a raz poronila w lato teraz. W szpitalu jej powiedzieli ze ma odczekac dwie @. Tez zglupiala.. Ale ona czeka. Ale zdziwilam ze w ogole jej nie przebadał. Wy tez nie bylyscie badane po poronieniu, po pierwszej @?

Tez nie mialam badania. Dla lekarki najwazniejsza informacja bylo to czy dostalam @. W sumie to nie wiem po co musialam isc z tym osobiscie, moglam zadzwonic. Na to samo by wyszlo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój stan psychiczny zdecydowanie pozwala na kolejne starania [emoji4] Więc idziemy na kontrolę i do dzieła Kochana, działamy [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
No pewnie, bedziemy dzialac;) ja w tym cyklu jeszcze bede uwazac ale od grudniowego juz bedziemy strzelac w plodne;) a noz widelec uda sie za 1szym razem jak wtedy;) jakos jestem pozytywnie nastawiona.. PsychicZnie jest ok, dokladnie jak u Ciebie;) my w przyszlym roku wybieramy sie na wesele do mojej najlepszej kolezanki i wypada ono 20 sierpnia. Ja teraz dostałam okres 13 listopada, gdybym teraz zaszla mialabym dokladnie termin na dzień jej slubu.. Ale by bylo:D ale w tym msc odpuszczamy jeszcze hehe jesli uda mi sie zajsc od razu to ewentualnie bede w 8-9msc na weselu hehe
 
No pewnie, bedziemy dzialac;) ja w tym cyklu jeszcze bede uwazac ale od grudniowego juz bedziemy strzelac w plodne;) a noz widelec uda sie za 1szym razem jak wtedy;) jakos jestem pozytywnie nastawiona.. PsychicZnie jest ok, dokladnie jak u Ciebie;) my w przyszlym roku wybieramy sie na wesele do mojej najlepszej kolezanki i wypada ono 20 sierpnia. Ja teraz dostałam okres 13 listopada, gdybym teraz zaszla mialabym dokladnie termin na dzień jej slubu.. Ale by bylo:D ale w tym msc odpuszczamy jeszcze hehe jesli uda mi sie zajsc od razu to ewentualnie bede w 8-9msc na weselu hehe
Ja 30 czerwca mam wesele siostry rodzonej [emoji3] Najwyżej w wielkich workach pójdziemy [emoji23]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny ja właśnie jestem po stracie dzieciatka i o niczym innym nie myślę tylko żeby być znowu w ciazy. Mam już jedno dziecko które jeszcze nic nie wie o tym że mama już nie ma dzidziusia w brzuszku. Jak sobie z tym wszystkim poradzić i kiedy można się znowu starać lekarze mówią różnie jeden 1 cykl a drugi że co najmniej 3
 
reklama
Ja powoli dochodzę do siebie i zmienia mi się myślenie na już bardziej pozytywne..
Dziewczynom które urodziły serdecznie gratuluję i też dziękuję bardzo że jeszcze zaglądają na to forum..to samo wam które jesteście tuż przed rozpakowaniu. Bo dajecie ogromną nadzieję i pokazujecie że warto walczyć!!
U mnie sytuacja o tyle trudniejsza że zaliczyłam w tym roku 2 straty, właściwie na tym samym etapie.pierwsza w lutym (wypadek) i teraz w listopadzie-krwiak. Nie wiem,może to nie nasz rok :) zastanowię się nad staraniami w grudniu bo może warto odpuścić ten 2016 i zacząć żyć od nowa z nowym, dobrym 2017..
Trzymam za was kciuki staraczki :)

Napisane na D6633 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry