reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

To ja bym poszla zrobic bete. Podobno cykle nie powinny sie zmienic. Ja mam normalnie. Zabieg mialam 19 pazdziernika a w niedziele juz dostalam okres. Cykle moje trwaja 25-27 dni a ja po 26 dostalam teraz okres. Najprawdopodobniej mozesz byc w ciazy:) ale masz niespodzianke:) super:) pisz tu nam wiesci na biezaco:)
Na pewno będę pisała :)

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milka ale wiadomość!:happy2: Ja bym zrobiła tak jak radzą dziewczyny, czyli jutro i w piątek beta, żeby sprawdzić przyrost i potwierdzić, że to nie są "pozostałości" tamtej ciąży. Trzymam kciuki zeby żeby bylo po Twojej mysl myśli:happy2:
 
Bety mie robiłam bo nie mam z kim zostawić młodej aby podjechać do labolatorium.
Rano zrobię test. Powinien być wiarygodny.

Napisane na LG-D722 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale pewności nie będziesz miała czy to ciąża czy pozostałości. Do laboratorium nie możesz podjechać z dzieckiem? Ja byłam tak i nikt nie miał nic przeciwko

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Że beta rośnie, to na testach też da się zauważyć ;)
Ale czy przyrasta jak trzeba, to już trzeba w lab sprawdzać.
Także zależy jakie jest pytanie :D
A: czy to ciąża?
B: czy ciąża się dobrze rozwija?
;)
 
hej dziewczyny:) jakiś czas mnie nie było tydz temu urodził się mój cud. Walczcie ja miałam 3 poronienia pod rząd w tym ciążę pozamaciczną już nie miałam nadziei a jednak się udało.. nie mówię że było łatwo ale na pewno było warto. Kornelia jest cudowna. Życzę powodzenia nowym staraczką po stracie i przesyłam zdjęcie na zachętę:)
Zobacz media 718053Zobacz media 718054
beti i jak byłaś u lekarza?? &&&&&&&&&& nadal zaciśnięte

anecka jak ta u ciebie? jeszcze w dwupaku?

lux rozmaryn a wy jak się czujecie??

kamkaz natka jak wasze szkraby??
 
reklama
hej dziewczyny:) jakiś czas mnie nie było tydz temu urodził się mój cud. Walczcie ja miałam 3 poronienia pod rząd w tym ciążę pozamaciczną już nie miałam nadziei a jednak się udało.. nie mówię że było łatwo ale na pewno było warto. Kornelia jest cudowna. Życzę powodzenia nowym staraczką po stracie i przesyłam zdjęcie na zachętę:)
Zobacz media 718053Zobacz media 718054
beti i jak byłaś u lekarza?? &&&&&&&&&& nadal zaciśnięte

anecka jak ta u ciebie? jeszcze w dwupaku?

lux rozmaryn a wy jak się czujecie??

kamkaz natka jak wasze szkraby??

Ogormne gratulacje :*
Duzo zdrowia dla Was obu :*

Nie wiem jak inne dziewczyny ale ja nie widze zdjecia :(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry