reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Kamkaz tak dziś chyba sumienie go ruszyło. Dowiedziałam się, że od 5 tyg popala (jeżeli mówi prawde) oczywiście przeprosiny itp.Ale nadal mam żal i jeszcze trzymam go w niepewności, niech sobie,nie myśli, że może robić co chce i tylko przepraszam wystarczy.
Wspominał Ci gdzie był i co robił jak nie wrócił na noc do domu? Jak tam ze staraniami?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Doris :-D wiem coś o stresujacej ciąży ;-) ale wiem też że finał może być ... i będzie piękny :-)
Co do Pietrusi ... tak postanowiła i ja to szanuję ... los bardzo ją doświadczył ... myślę o niej czasem i mam nadzieję że będzie jej dane zostać ziemską mamusią.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamkaz o tym gdzie był nie pisał. Mam ogromny żal za te kłamstwa, nie wiem kiedy mi przejdzie. Zastanawiam się czy wyjechać na weekend czy zostać i zobaczyć jak będzie się zachowywał.

Brzuch mnie boli jak na @ , ale to za wcześnie. Piersi bolą, ale nie całe a raczej sutki, takie ciągnięcie. Na luzie, nie nakrecam się tylko opisuje co i jak :)
 
Kamkaz o tym gdzie był nie pisał. Mam ogromny żal za te kłamstwa, nie wiem kiedy mi przejdzie. Zastanawiam się czy wyjechać na weekend czy zostać i zobaczyć jak będzie się zachowywał.

Brzuch mnie boli jak na @ , ale to za wcześnie. Piersi bolą, ale nie całe a raczej sutki, takie ciągnięcie. Na luzie, nie nakrecam się tylko opisuje co i jak :)
u mnie jak co miesiac, takze idzie @, tyle, ze mniej brzuch kluje i to wszystko
 
Kamkaz o tym gdzie był nie pisał. Mam ogromny żal za te kłamstwa, nie wiem kiedy mi przejdzie. Zastanawiam się czy wyjechać na weekend czy zostać i zobaczyć jak będzie się zachowywał.

Brzuch mnie boli jak na @ , ale to za wcześnie. Piersi bolą, ale nie całe a raczej sutki, takie ciągnięcie. Na luzie, nie nakrecam się tylko opisuje co i jak :)
Spokojnie nie przekreślaj cyklu póki się nie skończył. Z Piotrusiem cały czas nieustannie trzymamy mocno kciuki :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki. Sa dobre i zle wiadomosci. Dzidzia jest silna dobrze trzyma sie mamy. Niestety jest otoczona krwiakami. Jeden nisko mały i niegrozny i swiezy i jak wyleci to nic sie nie stanie. Ale jeden jest wysoko jest bardzo duzy ze stara krwia i jak on wyleci to dzidzius nie da rady. Jedyna nadzieja w tym ze nie sa pewni i moze to byc tylko miesien ale na usg nie moga yeti stwierdzic na 100 %. Zostaje jeszcze w szpitalu. Mam zaczac chodzic powoli i obserwujemy.
 
Hej dziewczynki. Sa dobre i zle wiadomosci. Dzidzia jest silna dobrze trzyma sie mamy. Niestety jest otoczona krwiakami. Jeden nisko mały i niegrozny i swiezy i jak wyleci to nic sie nie stanie. Ale jeden jest wysoko jest bardzo duzy ze stara krwia i jak on wyleci to dzidzius nie da rady. Jedyna nadzieja w tym ze nie sa pewni i moze to byc tylko miesien ale na usg nie moga yeti stwierdzic na 100 %. Zostaje jeszcze w szpitalu. Mam zaczac chodzic powoli i obserwujemy.
Jezu masakra jakas z tymi krwiakami :no: caly czas trzymam kciuki by wszystko dobrze sie skonczylo!
 
Aneta dziewczyna na sąsiednim wątku też miała krwiaka we wczesnej ciąży jak Ty,ona leżała chyba przez 6 tgodni i brała leki dziś kończy 15 tydzien wylezała krwiaka,wstawała tylko do wc i szybki przysznic co drugi trzeci dzień,wiec duzo leż!
Trzymam kciuki&&&&&&&
 
Hej dziewczynki. Sa dobre i zle wiadomosci. Dzidzia jest silna dobrze trzyma sie mamy. Niestety jest otoczona krwiakami. Jeden nisko mały i niegrozny i swiezy i jak wyleci to nic sie nie stanie. Ale jeden jest wysoko jest bardzo duzy ze stara krwia i jak on wyleci to dzidzius nie da rady. Jedyna nadzieja w tym ze nie sa pewni i moze to byc tylko miesien ale na usg nie moga yeti stwierdzic na 100 %. Zostaje jeszcze w szpitalu. Mam zaczac chodzic powoli i obserwujemy.
Trzymajcie się mocno..musi być dobrze...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry