reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Wiecie co dziewczynki ja na innym watku podczytalam ze migduch jedzie do szpitala to bylo wczoraj wiec chyba musi byc pewna.
Migduch jestem z Toba myslami. Chociaz sie nie znamy to bardzo mocno Ci wspolczuje. Mam nadzieje ze mimo wszystko jeszcze moze byc dobrze.
Jakie to życie bywa okrutne i niesprawiedliwe... czasem aż się płakać chce na to wszystko

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
reklama
Cholernie sie boje jutrzejszej wizyty. Ogolnie dobrze tylko wczoraj znow ciut mialam plamienia. Jak to w ogole mozna tak nazwac. Jednorazowe uplawy z nitka krwi. Jutro bede cos wiecej wiedziec. Kolejne usg pokaze ze moj pecherzyk rosnie i czy dzidziol sie tam pojawia. Dziękuję ze pytasz :)
to trzymam kicuki, wszystko musi byc dobrze!
 
Cześć dziewczyny...czytam ostatnio dużo i powiem wam że jestem w szoku jak wiele z nas to spotyka..wcześniej gdy mnie to nie dotyczyło nie miałam bladego pojęcia...po prostu nie do wiary...
Ja już mam 2 dzieci z poprzednim mężem który nas zostawił kilka lat temu i to maleństwo które straciłam ostatnio było takim skarbem moim ci mojego nowego partnera (on nie ma dzieci). taki początek nowego życia :( teraz nie wiem..trochę się podlamalam..do tego mam @ już chyba 6-y dzień tak obfitą że w życiu takiego okresu nie miałam..A niemąż wyjechał i wraca na majówkę. Powiecie mi czy takie krwawienie to normalne po poronieniu??!
Trzymam mocno kciuki za was.. ✊✊
 
Cześć dziewczyny...czytam ostatnio dużo i powiem wam że jestem w szoku jak wiele z nas to spotyka..wcześniej gdy mnie to nie dotyczyło nie miałam bladego pojęcia...po prostu nie do wiary...
Ja już mam 2 dzieci z poprzednim mężem który nas zostawił kilka lat temu i to maleństwo które straciłam ostatnio było takim skarbem moim ci mojego nowego partnera (on nie ma dzieci). taki początek nowego życia :( teraz nie wiem..trochę się podlamalam..do tego mam @ już chyba 6-y dzień tak obfitą że w życiu takiego okresu nie miałam..A niemąż wyjechał i wraca na majówkę. Powiecie mi czy takie krwawienie to normalne po poronieniu??!
Trzymam mocno kciuki za was.. ✊✊
tak to normalne, ja tez po stracie tak krwawilam
 
reklama
Cześć dziewczyny...czytam ostatnio dużo i powiem wam że jestem w szoku jak wiele z nas to spotyka..wcześniej gdy mnie to nie dotyczyło nie miałam bladego pojęcia...po prostu nie do wiary...
Ja już mam 2 dzieci z poprzednim mężem który nas zostawił kilka lat temu i to maleństwo które straciłam ostatnio było takim skarbem moim ci mojego nowego partnera (on nie ma dzieci). taki początek nowego życia :( teraz nie wiem..trochę się podlamalam..do tego mam @ już chyba 6-y dzień tak obfitą że w życiu takiego okresu nie miałam..A niemąż wyjechał i wraca na majówkę. Powiecie mi czy takie krwawienie to normalne po poronieniu??!
Trzymam mocno kciuki za was.. ✊✊

Z tego co czytalam po Internecie to duzo dziewczyn ma obfita pierwsza miesiaczke. Ale jak będZie tak dalej to ja bym podeszla do ginekologa albo zadzwonila na konsultacje. Ja dostalam pierwsza miesiaczke po 29 dniach. Taka jak zawsze. Niebolaca trwala 3 dni a 4 male plamienie.
 
Do góry