reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

Migduch kurcze no bylo juz serduszko i przestalo bic? Czy jeszcze nie widzialas? Bo jak jeszcze nie widzialas to wszystko mozliwe. Mam nadzieje ze ciaza jest mlodsza...

A ja znowu mialam plamke krwi. Oby do piatku i tam sie wszystko na usg okaze.
 
reklama
Migduch skonsultuj się z innym lekarzem. Może faktycznie ciąża jest młodsza...
Byłam wczoraj w klinice i dostałam masę badań do zrobienia, czuję że nadchodzi @, więc mam nadzieję, że szybko wszystko zrobię i na kolejnej wizycie zapadnie jakaś decyzja jak przywrócić moją owu.
 
Wiecie co dziewczynki ja na innym watku podczytalam ze migduch jedzie do szpitala to bylo wczoraj wiec chyba musi byc pewna.
Migduch jestem z Toba myslami. Chociaz sie nie znamy to bardzo mocno Ci wspolczuje. Mam nadzieje ze mimo wszystko jeszcze moze byc dobrze.
 
reklama
Cholernie sie boje jutrzejszej wizyty. Ogolnie dobrze tylko wczoraj znow ciut mialam plamienia. Jak to w ogole mozna tak nazwac. Jednorazowe uplawy z nitka krwi. Jutro bede cos wiecej wiedziec. Kolejne usg pokaze ze moj pecherzyk rosnie i czy dzidziol sie tam pojawia. Dziękuję ze pytasz :)
 
Do góry