reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
No to po wszystkim. Muszę oznaczyć progesteron- wycelować u mnie graniczy z cudem,ale zobaczymy.
No ale najciekawsze, ze trochę płynu było widać... Nie nastawiam się na nic, u mnie zawsze wychodzi nie tak jakbym chciała. Wiem chociaż,co mam robić teraz:) I plan jest,to może jakoś pójdzie w końcu:happy:
 
No to po wszystkim. Muszę oznaczyć progesteron- wycelować u mnie graniczy z cudem,ale zobaczymy.
No ale najciekawsze, ze trochę płynu było widać... Nie nastawiam się na nic, u mnie zawsze wychodzi nie tak jakbym chciała. Wiem chociaż,co mam robić teraz:) I plan jest,to może jakoś pójdzie w końcu:happy:
pojdzie, musi pojsc hihi, bedzie dobrze :biggrin2:
 
Jak tak na szybko. Beti, Bafinka , Martaha to jeszcze z 2 tyg. i będziecie wiedzieć co i jak. Oby było po Waszej myśli. &&&&& za resztę staraczek.
Isiorek śliczne te Twoje dzieła :)
U mnie 29 dc, jak na razie @ nie ma, ale boli mnie brzuch i cycki, więc pewnie lada moment przyjdzie. Na dodatek jakieś przeziębienie się przyplątało. No nic spadam na trening z młodym, a jutro znowu turniej.
Jutro robimy grilla :-D.Miłego weekendu:cool2:
 
reklama
mania i jak @ przylazła?

akitek grill zimą? szalony pomysł;) a ty tes już robiłaś?

ja mam dziś dzień rodzinny łyżwy kino teraz z Gabisiem pieczemy jabłecznik a wieczorkiem pizza:) przy okazji kina zaliczyliśmy smyka są takie wyprzedaże że aż szkoda nie kupić za 2 pary spodni i 2 bluzy dałam 120 zł!! a wiadomo że dziecku nigdy za dużo ubrań.. kupiłam troche przyduże to sie nanosi małym kosztem:)

martoha beti jak u was??

chciejka kochana co tamu ciebie słychać??

lux już szał przeprowadzkowy zaczęty??

rozmaryn coś ostatnio cię nie ma.. co tam nowego??
 
Do góry