reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Dzień dobry wszystkim.
Widzę, że sporo emocji czeka nas na forum, oby tych dobrych. Trzymam za was kciuki.

Bafinko zakupy udane, miły czas spedzilas i super, trzeba się rozerwać.
Ja wstępnie wybieram się prywatnie w środę do mojego gina, jeżeli praca mi pozwoli, bo nawet dziś mam cały dzień zajęty. Muszę wywiązać się z zamówienia.
No i nowy cykl nowe bzzz przed nami. W tym miesiącu chce męża częściej dopadac :D ale bez wielkiego planowania. Jak się uda to fajnie , jak nie to widocznie tak ma być.

Miłego dnia kobietki, idę kawkę robić, śniadanko i do pracy:*
 
No to faktycznie macie pracowite momenty ;) ale jakże miłe prawda ;) hehe
U mnie ost lepiej, leki działają to i chęci więcej...A tu brak drugiej osoby zainteresowanej ;) może i lepiej bo jak się ma pogoić to bez pokus ;)
Miłej niedzieli :)
 
Witam Was w ta piekna niedzielę.Matko jedyna spałam 10 godz.+ godz. po południu wczoraj. Bafinko dla nas nie ma znaczenia pora roku jeżeli chodzi o grilla. M wychodzi do ogrodu, a my w domku czekamy na jedzenie :happy2:. Testu nie robilam, czekam dalej na @. Jak nie przyjdzie do srody to zrobie . Dzisiaj mialam jechac z mlodym na lodowisko, ale przez to przeziębienie odpuszczam. Jeszcze tydzień muszę przeżyć i urlop :). Milej niedzieli.pozdrawiam wszystkie:).
 
reklama
Do góry