reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Emm witaj,przykro że musiałaś tu trafić :( żadna z nas nie zasługuje na takie cierpienie,a jednak nas doświadcza tu znajdziesz przyjazne duszyczki,które zawsze wesprą dobrym słowem,bo wszystkie przeszłyśmy to samo :( :( :(
 
reklama
Jak przykro witać kolejną aniołkową mamę :(
Ale my wszystkie tu wiemy co czujesz...jak widzisz jest tu jednak dużo optymizmu :) to nas trzyma, radosna przyszłość..jeszcze będziesz mieć po dziurki w nosie brudnych pieluch ;)
 
hej ja czuje, ze lada chwila przyjdzie @ i uwaga rozpoczne TEN cykl!!! aaaaa w koncu, jej jak to zlecialo :laugh2: co macie na obiad? ja mam kotlety z kuraka, mizzerie i puree i jakis sosik chyba zrobie do ziemniakow :-) :)zjadlam wlsnie hot-doga i biore sie zaszykowanie obiadu, kotlety se wczoraj ubilam, aa i zrobilam galaretke z truskawkami i ubije sniezke do tego, w zamrazarniku czekaja tez lody wiec zapraszam, starczy dla wszystkich :laugh2:
 
Witam i wszystkie Mamy Aniołków:) od bardzo dawna podczytuję to forum, ale już chyba czas się ujawnić:happy:

Jestem po dwóch stratach i wielu symptomach ciążowych, po których okazywało się, że nic z tego. Mam pcos,które niestety nie pomaga w tym wszystkim. Jakiś czas temu jeszcze potrafiłam się zwierzać z tych problemów przyjaciółkom, które teraz żyją w świecie pieluch, a ja mam wrażenie, że zatrzymałam się w miejscu:(

Widzę tu tyle optymizmu, dlatego mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona:)
przykro mi, ze musialas tu trafic, z nami szybko dojdziesz do siebie, powodzenia zycze :-) :)
 
Witam nowe Aniołkowe Mamy... przykro mi, że i Was to spotkało (*)

Lux proszę, jaka @ punktualna :D oby już ostatnia :) może ta punktualność to dobry znak ;) trzymam kciuki &&&&
Co do obiadu... my dziś idziemy do mojej Mamy także nas dziś gotowanie ominęło hihi ;) ale generalnie w weekendy to i tak gotuje mój mąż :) w tygodniu zresztą też się stara bo lubi gotować :p ja to bardziej od deseròw u nas jestem bo kocham piec hehe ;)
 
Witam nowe Aniołkowe Mamy... przykro mi, że i Was to spotkało (*)

Lux proszę, jaka @ punktualna :D oby już ostatnia :) może ta punktualność to dobry znak ;) trzymam kciuki &&&&
Co do obiadu... my dziś idziemy do mojej Mamy także nas dziś gotowanie ominęło hihi ;) ale generalnie w weekendy to i tak gotuje mój mąż :) w tygodniu zresztą też się stara bo lubi gotować :p ja to bardziej od deseròw u nas jestem bo kocham piec hehe ;)
ja nic nie pieklam na dzis, ale galaretke z truskawkami mam i lody sa w zamrazarce mami, wzielam taletki i bol okresowy mij, oby przetrwac ten pierwszy dzien, co do mamy to mysmy wczoraj jedli u rodzicow obiadek
 
reklama
Luxuorius zazdroszczę i trzymam kciuki:) ja przez ostatnie pół roku miałam aż dwa cykle:/ czekam na działanie mojego nowego leku, wizyta u gin już w czwartek wieczorem
An a na obiadek pizza własnej roboty:) pyszna i chrupiąca :)
Udanej niedzieli:-) :)
 
Do góry