reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Isiorek, no tak ale ja mam zdjęcie ptaszka :-). Ale czytałam właśnie, że to częste pomyłki, bo pępowina tak się zawija jakoś że niby wygląda jak siusior.

Lux, dlatego ja zobaczę na wizycie kyórą mam u innego gina 17 lutego. Czy dalej jest ptaszek czy już nie ma :-)

Beti, to już niedługo choć w sumie najgorsze to czekanie najpierw do IUI a potem na testowanie
 
reklama
Dziewczyny mało zaglądam bo czasu brak, ale podczytuje :) trzymam kciuki za Was Kochane. Każdej będzie dane zostać Mama ziemska... Moja Lenka jest na to dowodem, właśnie sobie słodko śpi i się uśmiecha przez sen. Szczęście... Mam ją, mimo strachu mimo obaw jest obok i czuje jej ciepelko

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Aktek ja sama licze, ze na nowym mieszkaniu szyko zajde :laugh2:
Emilka to boli i bedzie bolec, wiem jak ja to czuje, dwa lata minely od straty a we mnie to siedzi, czas leczy rany, ale pamiec zawsze dziala i mamy dziecko w glowie i myslimy o nim, to normalne, ja jak patrze na usg to becze, to mi pomaga :no:
Witam miło czytać wasze słowa otuchy kogoś kto zrozumie mnie naprawdę. .. na około słyszę nie myśl tyle co tak myślisz uśmiechnij się nie spina się tak odpuśc sobie jak się czujesz widzę ze źle. .
Takie słowa dołu ja mnie bardziej synek codziennie całuje mi brzuszek bo myśli ze dalej jest tam dzidzia to wtedy chmurę się od płaczu :hmm: nocy spać nie mogę myślę co zrobiłam źle. ... tak bardzo boli serduszko a jak widzę maluszki w sklepie na ulicy bardzo patrze się w ich stronę uśmiech i zazdroszczę kobietom tych małych skarbów. Wiem ze mi jest łatwiej gdyż mam 3 dzieci ale.strata każdego malucha boli tak samo czya.się dzieci czy też nie . Następna owulacje pod koniec stycznia mam nadzieje ze się uda będę szczęśliwa :happy:
 
Lux, na pewno sie uda na nowym mieszkanku!

Bafinka, starania rozoczete

Beti39, kiedy masz IUI? mam nadzeję, że Ty Bafinka i martaha pochwalicie się niebawem dwoma kreseczkami.

Agaawa, no miałaś rację ale mój gin ma taki dobry sprzęt, hmmmm powiedział teraz że chłopiec, mam zdjęcie siurka, ale przeczytałam na necie, że często po połowie ciąży z chłopców robią się dziewczynki...i jak to możliwe??? Przeciez to co mam na zdjęciu między nogami nie odpadnie

Kamkaz, jak karmienie? jak nocki?

Isiorek, to niebawem rozpoczniesz starania? ja bardzo czekałam na tę chwilę po zabiegu i nie odczekałam wcale, za bardzo by mnie to załamał. Oczywiście nie udało się od razu ale sama świadomość że nie będę czekać 3 miesięcy bardzo mi pomagała

Chciejka, dostałaś leki na hashimoto? czy brałas wcześniej?

Witam, nową Aniołkową Mamusię Emilia31, przykro że musiałaś dołączyć tutaj ale to bardzo pomaga. Nie nastawiaj się że od razu się uda, czasami trzeba poczekać na sukces

Witam również Resztę niewymienionych Dziewcząt
Witam miło że tak ciepło mnie przyjelyscie dziewczyny czytałem posty i wiem ze nie będzie łatwo ale z wami łatwiej jak narazie pracujemy z mężem nad naszym lslym skarbem mam nadzieje ze w końcu na teście pojawiająsię dwie cudowne kreseczki
 
reklama
D

Dokładnie :) też uważam że to nic złego a wręcz trzymanie w sobie tej złości, tego żalu nic dobrego nie da
ja jeszcze powiem, ze jak ktos obok mowi, ktos kto nie stracil ciazy zle i gada, ze nie ma co plakac, bo zajdziesz i urodzisz to kopniak na rozped, by na ksiezyc dolecial mu sie nalezy, bo takie slowa bola
 
Do góry