reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Lux, czuję się już naprawdę dobrze. Dolegliwości pierwszego trymestru minęły nareszcie, bo naprawdę czułam się kiepsko. Teraz z niecierpliwością czekam na ruchy mojej Malutkiej
 
Lux, brzuszek rośnie szybko, mi zawsze szybko rósł :-).
A jeśli chodzi o tygodnie to mi się wydaje, że to wieczność, dopiero zaczęłam 15 tc, strasznie mi się dłuży
 
Hej:) witam i ja po Świętach i w Nowym Roku. Ostatnio miałam ciężki czas z powodu rocznicy odejścia mojego Aniołka ale juz się pozbierałam od nowa. Na szczęście z ciążą jest wszystko w pożądku. Już 17 tydzień i oczywiście nie obyło się bez małych problemów bo tydzień temu zaczął mi się spinać brzuch więc biorę 3 razy dziennie No-spe i już jest ok.
Kamkaz gratulacje, cały czas Was czytam i trzymałam za Ciebie kciuki:)
Trzymam też za wasze starania:)
 
Hej:) witam i ja po Świętach i w Nowym Roku. Ostatnio miałam ciężki czas z powodu rocznicy odejścia mojego Aniołka ale juz się pozbierałam od nowa. Na szczęście z ciążą jest wszystko w pożądku. Już 17 tydzień i oczywiście nie obyło się bez małych problemów bo tydzień temu zaczął mi się spinać brzuch więc biorę 3 razy dziennie No-spe i już jest ok.
Kamkaz gratulacje, cały czas Was czytam i trzymałam za Ciebie kciuki:)
Trzymam też za wasze starania:)
szybko Ci leca te tygodnie, super, oby tak dalej :biggrin2:
 
reklama
Do góry