reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

hej ja dziś dostałam promyk nadziei, byłam u zakaźnika i doktor powiedziała że nie mam boreliozy!!!!! mój pierwszy wynik był niepewny ( 17.8 a wątpliwy zaczyna się od 18) drugi fałszywie dodatni a potwierdza to trzecie badanie:) igG nie wzrosło co oznacza że nie jestem chora dlatego nie wytworzyły się przeciwciała po lekach.. a IgM nie spadło bo to nie ta dolegliwość.. doktor mówi że wiele ludzi ma fałszywie dodatni wynik dlatego zaleca się badanie tą drugą metodą ale ona u mnie nie widzi wskazań do ich wykonania bo przy prawdziwej boreliozie IgM byłoby powyżej 100:)

dziś piąty dzień cyklu więc nie jest stracony:) od dziś biorę clo i inne leki:)

tym czasem ja umierająca.. gorączka ogólnie w płucach i ból wszystkiego... jutro jak się dostane to ide do lekarza....

beti a jak u ciebie starania??

lux kiedy startujesz?
 
reklama
az
hej ja dziś dostałam promyk nadziei, byłam u zakaźnika i doktor powiedziała że nie mam boreliozy!!!!! mój pierwszy wynik był niepewny ( 17.8 a wątpliwy zaczyna się od 18) drugi fałszywie dodatni a potwierdza to trzecie badanie:) igG nie wzrosło co oznacza że nie jestem chora dlatego nie wytworzyły się przeciwciała po lekach.. a IgM nie spadło bo to nie ta dolegliwość.. doktor mówi że wiele ludzi ma fałszywie dodatni wynik dlatego zaleca się badanie tą drugą metodą ale ona u mnie nie widzi wskazań do ich wykonania bo przy prawdziwej boreliozie IgM byłoby powyżej 100:)

dziś piąty dzień cyklu więc nie jest stracony:) od dziś biorę clo i inne leki:)

tym czasem ja umierająca.. gorączka ogólnie w płucach i ból wszystkiego... jutro jak się dostane to ide do lekarza....

beti a jak u ciebie starania??

lux kiedy startujesz?
mi sie lezka zakrecila, super wiesci, nawet nie wiesz jak sie ciesze!!!! hip hip huraa, niech zyja Bafinka nam!!! ja stratuje po 24 stycznia, na wtedy mam termin @, po niej ruszam do boju :biggrin2: zdrowiej szybko, ja na jutro mam neurologa, o ile sie dostane
 
Lux 31 dc,powinna być wczoraj niby tragedii jeszcze nie ma ale ostatnio była jak w zegarku ,a teraz gdy jest potrzebna to se jaja robi :(
 
hej dziewczyny, jestem świeżo po obumarciu ciąży, w 11tc :( czeka mnie łyżeczkowanie jutro, lekarz optymistycznie mówi, że dwa miesiące i możemy od nowa próbować, ta ciąża była po pół roku starań aż...nie wiem jak zareaguje, to moja pierwsza strata, mamy 6letnią córkę. ciężko było wam się zdecydować na kolejną próbę??
 
hej dziewczyny, jestem świeżo po obumarciu ciąży, w 11tc :( czeka mnie łyżeczkowanie jutro, lekarz optymistycznie mówi, że dwa miesiące i możemy od nowa próbować, ta ciąża była po pół roku starań aż...nie wiem jak zareaguje, to moja pierwsza strata, mamy 6letnią córkę. ciężko było wam się zdecydować na kolejną próbę??
witaj i przykro mi z powodu straty, ja stracilam ciaze na tym etapie jak Ty, starania zaczelam dwa miesiace pozniej i bach mikroporonienie, potem rok i nic, zrobilam pol roku przerwy i niebawem wracam do gry :biggrin2:
 
reklama
hej dziewczyny, jestem świeżo po obumarciu ciąży, w 11tc :( czeka mnie łyżeczkowanie jutro, lekarz optymistycznie mówi, że dwa miesiące i możemy od nowa próbować, ta ciąża była po pół roku starań aż...nie wiem jak zareaguje, to moja pierwsza strata, mamy 6letnią córkę. ciężko było wam się zdecydować na kolejną próbę??
Hej, ja mialam zabieg lyzeczkowania 2.10.2015 po 3 miesiacach zaszlam w kolejna ciaze:) po zabiegu bylo mi ciezko ale nie poddalam sie , wiem ze jest to trudny czas dla Ciebie. Jak bedziesz psychocznie gotowa to mozesz dzialac dalej. Trzymam kciuki
 
Do góry