reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

to masz bardzo fajną pracę jak taki lajcik:)

a ja siedzę w domu z wyrzutami sumienia .. ja na L4 siedzę a mój Ł na dodatkowej fusze od 6 do 16 wpadnie coś zjeść i na nockę do pracy.. od 18-6 a z Orlenu znowu na fuchę... i dopiero po 16 odpocznie.. ale uparł się że on zorganizuje pieniądze na badania... :szok:

ciesz sie, ze taki jest, moj tez z tych mega pracowitych i czesto po nockach chodzi na fuchy :-)
 
reklama
Bafinko narazie na diecie jestem. Tzn staram się trzymać i cukier jest w normie. Wczoraj byłam u lekarza rodzinnego po skuerowanie do diabetologa i wg lekarza to nie jest cukrzyca. Normy są ponoć większe wg mojego lekarza. Będę dzwonić i postaram się umówić.
 
Kamkaz wg zakresów referencyjnych może i nie masz cukrzycy, ale na chłopski rozum, jak ja mam 160 po posiłku, to wiem, że muszę go zmodyfikować, żeby się wyrobić w 120... a jak ktoś nie ma zdiagnozowanej cukrzycy i ma 160 to nie musi nic z tym robić???? Moje zdanie jest takie, że dobrze, że ginekolog zwróciła uwagę, ty masz świadoość i będziesz się kontrolować... Gorzej byłoby olać i się zorientować w 40 tygodniu... W wielu przypadkach dzieci rodzą się zdrowiutkie, nawet jeśli kobieta nie trzyma diety, ale mi wystarczy jeden przykład niezdiagnozowanej dziewczyny, jej dziecko zmarło w wyniku wielu wad... Lepiej się odrobinę poświęcić dla dobra dziecka...
 
Kamkaz wg zakresów referencyjnych może i nie masz cukrzycy, ale na chłopski rozum, jak ja mam 160 po posiłku, to wiem, że muszę go zmodyfikować, żeby się wyrobić w 120... a jak ktoś nie ma zdiagnozowanej cukrzycy i ma 160 to nie musi nic z tym robić???? Moje zdanie jest takie, że dobrze, że ginekolog zwróciła uwagę, ty masz świadoość i będziesz się kontrolować... Gorzej byłoby olać i się zorientować w 40 tygodniu... W wielu przypadkach dzieci rodzą się zdrowiutkie, nawet jeśli kobieta nie trzyma diety, ale mi wystarczy jeden przykład niezdiagnozowanej dziewczyny, jej dziecko zmarło w wyniku wielu wad... Lepiej się odrobinę poświęcić dla dobra dziecka...

Zgadzam się z Tobą w 100%. Zresztą nie dałabym rady gdybym teraz nie trzymała diety mimo tego, że wiemo podwyższonym cukrze.
Na jutro jestem zapisana do diabetologa na godz 8 rano bym mogła jeszcze iść do laboratorium zrobić wyniki. Tylko nie dopytałam czy mam być na czczo ale pewnie tak. Zresztą wezmę kanapkę do torebki i zjem po pobraniu krwi. Fajnie że nie muszę długo czekać na wizytę.
 
Czesc Wam
Dawno juz niepisalam,chociaz czytam staram sie
Izka wielkie gratulacje.Widzialam mala na Facebooku.Jest przeslodka
Kamkaz ja niestety na cukrzycy sie nieznam ale trzymam za ciebie ogromnie kciuki
Ewik za ciebie trzymam podwojnie kciuki
Bafinka mezus pewno bardzo sie martwi i chce zebys miala w nim oparcie i chce zarobic pieniadze na badania.super masz meza
A u nas tak czas szybko leci ze jak dzisiaj pomyslalam ze nasza perelka konczy 2,5 roku to az mi lzy polecialy,bo dla mnie pamietam wszystko jeszcze jak sie rodzila jakby to wczoraj bylo.chcielismy sie bardzo starac o rodzenstwo dka emily ale dostalam propozycje pracy i mamy okazje kupic fajny domek i niestety nasze plany legly w gruzach,na poczatku plakalam bo tak bardzo chcielismy drugie dziecko ale marzymy tez o domku gdzie bedziemy sie nasze dzieciaczki wychowywac.Bardzo trudno tutaj cos kupic u nas bo wszystko takie drogie wiec musielismy sie szybko zastanawiac.no i przeprowadzka z dwojka to tez byloby niezle wyzwanie bo niema tutaj nikogo.ale jak sie przeprowadzimy w przyszlym roku to wtedy bede meza meczyc dniami i nocami:-)
 
Karo witaj Kochana. Wszystko w swoim czasie! Mamą już jesteś i po kolei wszystko się ułoży, na wszystko przyjdzie czas. Nie rób sobie wyrzutów. Trzymam kciuki, Tobie marzenia się spełniają, spokojnie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
Dziś Dzień Dziecka Utraconego - Kochane zapalam światełko dla wszystkich naszych Aniołków [*]

Przepraszam że nie mam dla was czasu...dzisiaj wizyta, proszę o kciuki.
 
reklama
Cześć dziewczyny
Dawno nie zaglądałam.wybaczcie prawda??

Dziś DDU Dzień dziecka utraconego i taki dzień sentymentalny, tęsknota. Oczywiście [*] za nasze aniołki

Kuba za 3 tyg kończy rok, ja wracam do pracy.

Agata Piotruś śliczny i jaki duży już. Przecież niedawno się urodził.

Poczytam was wieczorkiem

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
 
Do góry