reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
hej dziewczyny:)
Bafinko cieszę się że myślisz o przyszłości a nie opłakujesz przeszłość:) Będzie dobrze
a u mnie się trochę poprzestawiało, mój bezpośredni szef się zwolnił więc siłą rzeczy wróciłam na swoje dawne stanowisko, jak narazie wszystko jest ok:) dzieci chwilowo nie planuję, chyba przesunę myśl o ciąży na czas nieokreślony
 
W 25 dniu cyklu (srednia dlugosc 30-32) @ zrobilam wczesny test i... wyszedl bardzo lekko pozytywny :szok:... boje sie, ze test zrobilam za wczesnie i @ znow przyjdzie, albo ze to falszywy wynik, bo cos tam sie utlenilo... wynik wyszedl po ok. 15 minutach wiec pozno, potem jednak powtorzylam innym tanim testem i ten znow wyszedl bardzo lekko pozytywnie :szok: tym razem w ciagu 3 minut... Nie wiem czy powtorzyc test jutro czy poczekac do terminu @... napiecie rosnie :szok:
 
hej dziewczyny:)
Bafinko cieszę się że myślisz o przyszłości a nie opłakujesz przeszłość:) Będzie dobrze
a u mnie się trochę poprzestawiało, mój bezpośredni szef się zwolnił więc siłą rzeczy wróciłam na swoje dawne stanowisko, jak narazie wszystko jest ok:) dzieci chwilowo nie planuję, chyba przesunę myśl o ciąży na czas nieokreślony
a myslalam, ze razem wrocimy do staran :sorry:
 
Dzis znow zrobilam test i znow cos wyszlo. Swiatlo bylo kiepskie wiec pewnie na zdjeciu ciezko cos rozpoznac. Zaraz ide na bete i przy okazji sprawdze sobie TSH.... Nie chce sie jeszcze nastawiac... bo tyle ciaz konczy sie z terminem @. Pocieszam sie tym, ze testy tak szybko wychodza, a przy pierwszej ciazy, ktora zakonczyla sie poronieniem w 7tyg. testy nie wychodzily nawet w 5tyg., tylko test z krwi wyszedl... Ja i moj maz jestesmy na razie bardzo ostrozni... dzis przyszlo na swiat dziecko siostry meza, o 5,5 tygodni za wczesnie.
 

Załączniki

  • Tests.jpg
    Tests.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 73
Hcg 65,2 (w piatek albo sobote mam dostac @) TSH niestety >0.01 FT4 2.98 .... mam brac Euthyrox 25 zamiast 50... z niedoczynnosci przeszlam w nadczynnosc :-(
 
reklama
Do góry