reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
hej dziewczyny:) Ja dzisiaj Bylam u gina bo mialam umowiona wizyte. Owu powinnam miec jakos w pon, robilam testy owulacyjne ale nie wychodzily niestety, wiec zalozylam ze owu nie bylo. Oczywiscie staralismy sie no bo zemu nie sprobowac;) Biore leki na obnizenie prolaktyny juz 3 tydzien wiec stwierdzilam ze w ogole wszystko do dupy, ze pewnie owu nie bylo bo prolaktyna jeszcze nie spadla. A gin mowi ze no jak to, endometrium bardzo ladne (9mm) i ze widzi cialko zolte i sie mnie pyta czy nie czulam nic w prawym jajniku?? Wiec ja mowie ze ni a on sie upiera ze owu byla jakos z pon na wtorek wedlug niego, I na koniec wizyty powiedzial ze widzimy sie w ciazy;)) Takze mila niespodzianka, poprawil mi sie humor, bo mysle ze jak jest owu to i prolaktyna spadla no i w koncu sa szanse...chociaz nie wiadomo czyw. tym cyklu sie uda to jakos podnioslo mnie o na duchu, kazal mi brac duphaston no i zatestowac niedlugo;))

A jak uwas?? Bafinka jak sie czujesz...?:)
 
Cześć Dziewczynki!

wraz z wielkimi kciukasami za Was wszystkie - staraczki, ciążôwki i te "na wylocie" przesylam Wam fotki mojego synka z dzisiaj, jak przymierzałam zrobioną wczoraj wieczorem własnoręcznie czapeczkę:)
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 59
  • image.jpg
    image.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 58
  • image.jpg
    image.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 58
  • image.jpg
    image.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 58
reklama
Do góry