reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

hop hop??? jest tu kto???

dziewuszki porodziły i już nie mają czasu na forum:)

czy są tu jeszcze jakieś staraczki??? proszę odzywajcie się częściej

ewiku kiedy zaczynacie TEN cykl??

chciejka rozmaryn jak się czujecie??

kwiaruszku jak się trzymasz??

doris jak się czujesz?

madzia ewel?? co tam u was??

ja ostatnio się mniej odzywam bo to pomaga mi się zdystansować... nie nakręcam sie tak bardzo ale oczywiście cały czas was czytam... u mnie dni płodne na maksa wszystkie objawy owu są testy pokazują 2 kreski więc walczymy.. i pozostaje czekać..

upały okropne u nas więc po pracy jak jest wolna chwila to nad jezioro jeździmy i nawet czasu sprzątnąć nie ma... w domu prawie jak w hotelu jestem przespać sie przebrać coś zjeść.. także życie się kręci w zawrotnym tempie..

kamkaz kochana jak się czujesz???

ania sysiq jak tak skurcze męczą??? jak znosicie te upały??


wszystkie pozdrawiam i całuje:)

nowe mamusie może wstawicie zdjęcia swoich skarbów??? jak się maleństwa chowają?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bafinka witaj. Działajcie działajcie a my mocno trzymamy kciuki za efekty.
Ostatnio tutaj cisza, nikt nie ma czasu się odzywać albobte gorączki tak działają.

U nas narazie ok i mam nadzieję że już rak pozostanie. Zakupiłam paski lakmusowe i sprawdzam sobie czy aby czasem sytuacja się nie powtarza. Ale oczywiście staram się być czujna. Za dwa tyg nam wizytę kontrolną i mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
 
Bafinka wiem jak to jest... Pamiętam jak sama się staralam fakt nie trwało to długo ale czekanie na dni płodne i parcie ze trzeba:) potem testy... Sle Ci kochana dużo fluidkow i trzymam mocno kciuki.
My bylismy nad morzem 5 dni i strasznie dla mnie meczaco przez aktywne dni zaczęły łapać mnie skurcze, braxtony jak nic. Wiec się męczyłam psychicznie ciut... Upały dają popalić nie da się wyjść na długo bo aż słabo się robi. A tak to mała dziś szaleje tak ze aż skóra mnie boli na brzuchu :-)
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki i sle buziaki

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ewik, Bafinka trzymam kciuki &&
Kamkaz na pewno bedzie dobrze. Musi byc :-)

Ja po ostatniej juz wizycie. Lena ma 3200g takze kawal baby. Do terminu 17 dni. Rozwarcie stoi w miejscu. Takze zostalo nam tylko czekac, az mala zdecyduje sie wyjsc. Tak to wszystko dobrze :-)
 
Bafinka, Ewik nieustannie trzymam za Was kciuki :)

Kamkaz tylko pamiętaj, że te paski czasami mogą mieć np. brzegi zabarwione na inny kolor a to wcale nie musi oznaczać, że to wody. Mi mój gin zwracał na to uwagę, żeby się nie stresować bo to wszystko zależy od dokładności pobrania "próbki", a wiadomo że w domu nie jesteśmy w stanie tak dokładnie pobrać jak u gina na wzierniku :)

Sysiq
to teraz czekamy na TEN moment :) ciekawe kiedy mała zdecyduje się wyjść :) trzymam kciuki za bezproblemowy poród :)

Co do mnie to ja zaglądam, czytam ale nie zawsze mam czas odpisać bo tylko z tel. wchodzę :) mała coraz więcej czasu chce spędzać przy cycku, w ogóle nic nie mogę zrobić ani załatwić przez to bo nigdy nie wiem kiedy się obudzi.. ach, czekam aż się to wszystko jakoś wygeruluje! Poza tym u nas dobrze wszystko, mała ładnie przybiera i niedługo dojdziemy do 3 kg bo ponoć bardzo szybko nadrabia :)
Pozdrawiamy:)
 
Witam, ja też podczytuje Was :)
Ewik my się chyba znamy ze starej paczki &&&& mocno trzymam
ja również mam dni płodne więc działamy z mężem intensywnie :)
 
reklama
Do góry