reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Bafinka melduję się i ja, jestem trochę zapracowana i nie mam czasu na forum tzn. na pisanie bo czytam regularnie. Trzymam kciuki za Twoje staranka, masz rację im mniej się człowiek nakręca tym mniejsze rozczarowanie jak @przyjdzie dlatego ja odpuściłam starania a właściwie zawiesiłam na jakiś rok czy dwa może, a może tak będzie ż przejmę brzuszek po Tobie :)

Kamkaz nie pomogę ze szyjką bo nie mam doświadczenia w tym temacie ale wydaje mi się że skracająca szyjka ma związek ze skurczami
 
reklama
Aniu trzymamy mocno kciuki.

a oto Lilcia:
image.jpgimage.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    20,9 KB · Wyświetleń: 54
  • image.jpg
    image.jpg
    27,4 KB · Wyświetleń: 55
Bafinka podobno przy staraniach lepiej co drugi dzień, ale czy ja wiem... grunt, żeby było przyjemnie, nie? my też działaliśmy ile wlezie...
Ania się nie odzywa !?!?!?!?!?!
 
reklama
bafinka podobno najbardziej efektywnie jest co 2 dzień. Jak my się staraliśmy codziennie to szybko nam się nudziło i później to była tylko prokreacja a nie miłość i to nie było wcale fajne, trzymam kciuki i pamiętaj że ja przejmuję brzuch po Tobie :)
 
Do góry